Wakacyjne pikniki z Czyściochami dla dzieci

Wakacyjne pikniki z Czyściochami dla dzieci

Na bezpłatne pikniki z Czyściochami, odbywające się na terenie całego kraju, zaprasza dzieci i ich rodziców od lipca do września Rossmann.

Pierwszy piknik z Czyściochami odbył się 11 lipca w Łodzi. Harmonogram kolejnych imprez można znaleźć tutaj.

W każdym miejscu, gdzie odbywają się pikniki z Czyściochami, na najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji: strefy tematyczne, konkursy z nagrodami, gry, zabawy, animacje na scenie.

Kilkadziesiąt pikników Rossmanna na terenie całego kraju

Od lipca do września Rossmann zorganizuje w miastach i miasteczkach na terenie całego kraju kilkadziesiąt pikników, podczas których dzieci będą mogły spotkać swoich ulubionych bohaterów z Czyściochowa i spędzić czas na świetnej zabawie. Pikniki są kolejnym działaniem Rossmanna w ramach Czyściochowa — inicjatywy, której celem jest kształtowanie nawyków higienicznych wśród najmłodszych przez zabawę.

– Na Pikniki z Czyściochami zapraszamy dzieci z rodzicami, zarówno mieszkające tu na stałe, ale również te przebywające na wakacjach. Najmłodszym gwarantujemy niezapomnianą zabawę, mnóstwo uśmiechu i masę atrakcji! – mówi Anna Tomczak, kierownik eventów marketingowych w Rossmannie.

Gry, zabawy i konkursy

Podczas Pikników z Czyściochami zabawa koncentruje się nie tylko pod sceną, gdzie są organizowane animacje z układami choreograficznymi do Czyściochowych piosenek, gry i zabawy oraz liczne konkursy z nagrodami. Na najmłodszych gości czekają także strefy tematyczne: strefa wodnych tatuaży, dziecięcy salon fryzjerski z kolorowymi warkoczykami, zabawy z bańkami mydlanymi, malowanie twarzy czy malowanie na folii.

W jednym z namiotów dzieci będą mogły zamienić się w projektantów i własnoręcznie wykonać kapelusz przeciwsłoneczny, który zabezpieczy ich głowy przed skutkami upałów. Nie zabraknie także uwielbianych przez najmłodszych dmuchańców. Przez cały piknik będą towarzyszyć dzieciom ulubieni bohaterowie Czyściochowa: Świnka Zakatarzynka (przybliża dzieciom prawidłową higienę nosa), Kot Pupik i Kotka Pupilka (rodzeństwo, które zapoznaje dzieci z zasadami korzystania z toalety), Pies Łapson (w swoich historiach pokazuje, jak ważne jest mycie rąk), Królik Higienek (wraz z Pastkiem i Szczocią dbają o naukę higieny jamy ustnej), Jelonek Gładzio (pokazuje dzieciom, jak chronić skórę latem i zimą) oraz Lisica Rudka (wyjaśnia najmłodszym, że mycie głowy wcale nie jest straszne).

Więcej informacji i aktualną trasę znajdziecie tutaj: Pikniki z Czyściochami, czyli czas na zabawę! | Drogeria Rossmann.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Jak odróżnić wiarygodne informacje od fake newsów w sieci

Internet jest głównym źródłem informacji i rozrywki dla młodzieży. Kształtuje je opinie i postawy. Dlatego tak ważne jest, aby młodzi ludzie potrafili odróżnić wiarygodne źródła informacji od fake newsów w sieci.