Napijmy się na zdrowie naszych komórek

Napijmy się na zdrowie naszych komórek

Fot. Maja Marklowska-Tomar

Marka LR Health&Beauty wprowadziła na rynek trzy nowe produkty przeznaczone dla osób ceniących sobie zdrowie i dobrą kondycję. Wszystkie

Nasze komórki narażone są na wiele niekorzystnych czynników (m.in. stres, niezdrowe odżywianie, brak ruchu czy zanieczyszczenie środowiska) sprzyjających różnych chorobom. Każda komórka spełnia wiele ważnych dla życia funkcji i przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania całego ludzkiego organizmu. Im lepsza jest jej kondycja, tym lepiej pracuje nasz układ odpornościowy i tym lepsza jest sprawność i wydajność organizmu.

Dla wsparcia optymalnych procesów wewnątrzkomórkowych, marka LR Health&Beauty połączyła składniki odżywcze o naukowo potwierdzonym działaniu z wybranymi produktami zaliczanymi do kategorii super żywności. Z tego połączenia powstały trzy nowe produkty.

  • LR LIFETAKT CELL ESSENCE FOOD (cena: 249 zł za opakowanie zawierające 180 g produktu wystarczającego na przygotowanie 30 porcji) – dostarcza komórkom ważnych, podstawowych składników odżywczych oraz chroni je przed stresem oksydacyjnym. Stanowi podstawę zdrowia naszych komórek. Dzięki składnikom w nim zawartych, takich jak moringa, acerola, wysokiej jakości ekstrakty z warzyw i owoców oraz wielu witamin, minerałów i enzymów możemy optymalnie rozpocząć dzień! Produkt zaleca się stosować rano, rozpuszczając 2 łyżeczki proszku w 100 ml wody w trakcie porannego posiłku.
  • LR LIFETAKT CELL ESSENCE ENERGY (cena: 139 zł za opakowanie zawierające 102 g produktu, który wystarczy na przygotowanie 30 porcji) – wspiera komórki w jednym z ich najważniejszych zadań: produkcji
    i przemiany energii. Połączenie super żywności, spiruliny, chlorelli, guarany oraz wielu witamin i minerałów zapewnia utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia. Zaleca się spożywanie w południe, rozpuszczając 1 łyżeczkę proszku w 100 ml wody.
  • LR LIFETAKT CELL ESSENCE REGENERATION (cena: 139 zł za opakowanie 141 g wystaczajace na przygotowanie 30 porcji) – wspiera naturalne procesy regeneracji i podziału komórek, a także powielania informacji genetycznej DNA. Połączenie witamin i minerałów, wyselekcjonowanej super żywności, a także ekstraktu z kurkumy zapewnia maksymalną skuteczność działania. Zaleca się stosowanie w godzinach wieczornych po rozpuszczeniu 1,5 łyżki proszku w 100 ml wody.

Wszystkie trzy produkty są wegańskie i nie zawierają laktozy ani glutenu.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Kosmetyki po opalaniu: olejek SOLVERX SUN SKIN Gold Shimmer

Kąpiele słoneczne sprzyjają przesuszeniu skóry i utracie przez nią jędrności, a suche, zmęczone ekspozycją na słońce, wiatr i słoną wodę ciało trudniej utrzymuje opaleniznę. O czym warto pamiętać, by zachować ją przez wiele tygodni po powrocie z bajecznego urlopu?