Wegański zmywacz do paznokci Laura Conti

Wegański zmywacz do paznokci Laura Conti

- Nowości

Marka Laura Conti wprowadza na rynek innowacyjny produkt – zmywacz do paznokci pochodzenia organicznego Botanical Bio Aceton.

Stanowi on doskonałą alternatywę dla niszczącego płytkę paznokciową acetonu petrochemicznego.

Botanical Bio aceton (cena 13,99 zł/50 ml ) wytwarza się się z fermentacji cukrów roślinnych pochodzących z kukurydzy w obecności bakterii ze szczepów Clostridium. Sam proces opisano po raz pierwszy ponad 100 lat temu. Metodę tę stosowano w wielu krajach, w tym m.in. w Anglii, USA i Kanadzie. Została jednak wyparta przez przemysły chemiczny i petrochemiczny.

Nowy produkt marki Laura Conti to kosmetyk wegański, zawierający – oprócz acetonu pochodzenia organicznego, który jest jego bazą – olej arganowy oraz olej lanolinowy. Efektywnie zmywa lakier, ale również regeneruje suche, łamliwe i rozdwajające się paznokcie, nawilża i zmiękcza skórki, wspiera warstwę lipidową skóry.

Jego zaletą jest również to, że jest dostępny z gąbką, co ułatwia jego stosowanie. Zmywając jeden paznokieć, nie uszkadza się lakieru na innych paznokciach.

Kosmetyk można kupić przez internet, jest dostępny na stronie https://coloris.sklep.pl/pl/p/LAURA-CONTI-Botanical-Bio-Aceton-zmywacz-do-paznokci-

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

żeLOVE i mistLOVE, czyli eksplozja nawilżenia

Skóra uwielbia być nasycona wilgocią, a teraz jest