MINÉRAL 89: połączenie wody termalnej i kwasu hialuronowego

MINÉRAL 89: połączenie wody termalnej i kwasu hialuronowego

W laboratoriach VICHY powstał innowacyjny booster nawilżający  MINÉRAL 89, który wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry.

Skóra jest jednym z kluczowych elementów obronnych naszego organizmu. Chroni go przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak zanieczyszczenia, bakterie, wirusy i promienie ultrafioletowe. Ma zdolność do walki z wolnymi rodnikami oraz wiązania wody w tkankach skóry, by ją lepiej nawilżyć. Tylko zdrowa skóra jest w stanie spełniać wszystkie te funkcje, a tym samym chronić organizm przed wpływem szkodliwych czynników.

Wystawiona na nieustanne wyzwania, ulega uszkodzeniom, które kumulują się, a ich wpływ na jej wygląd i kondycję jest z każdym rokiem coraz większy. Przez długi czas uszkodzenia pozostają niewidoczne, ale pewnego dnia stają się zauważalne – skóra staje się sucha i ziemista, a jej koloryt – nierównomierny. Pojawiają się na niej przebarwienia, traci jędrność, uwydatniają się na niej zmarszczki.

Marka VICHY, na postawie wieloletnich badań na temat zagrożeń, z jakimi musi mierzyć się skóra każdego dnia, opracowała produkt, który w innowacyjny sposób pielęgnuje jej naturalną barierę ochronną. MINÉRAL 89innowacyjny booster nawilżający, powstał z połączenia 11 kluczowych składników, w tym wody termalnej z Vichy i kwasu hialuronowego. Stosowany regularnie podczas porannej pielęgnacji, ma za zadanie pozostawić skórę właściwie nawilżoną i gotową przeciwdziałać szkodliwym czynnikom zewnętrznym.

MINÉRAL 89 posiada lekką, delikatną, żelową konsystencję. Bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia po sobie tłustych śladów na skórze. Przeznaczony jest do codziennego stosowania pod krem dla pań o każdym typie skóry i niezależnie od wieku. Można go stosować również na wrażliwe obszary ust i oczu.

Produkt dostępny jest w wybranych aptekach, w rekomendowanej cenie 80 zł/50 ml.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

„Lidlomix” tańszy aż o 500 zł, ale tylko przez trzy dni!

Tylko od 12 do 14 czerwca użytkownicy aplikacji