Pobierz aplikację i miej z głowy terminy szczepień

Pobierz aplikację i miej z głowy terminy szczepień

Fot.: materiały prasowe

Aplikacja Szczepienia z pewnością przypadnie do gustu osobom, które mają problem z zapamiętywaniem dat i nie lubią papierowej dokumentacji. Co ważne, jest do pobrania za darmo.

Jej zadaniem jest odciążenie rodziców od obowiązku zaglądania do dokumentów w poszukiwaniu terminów kolejnych szczepień. Aby z niej skorzystać, wystarczy założyć profil dziecka, wpisując jego imię, nazwisko, datę urodzenia. Można też dodać zdjęcie. Wprowadzenie tych kilku informacji spowoduje, że aplikacja zacznie przypominać nam o dacie szczepienia, kiedy nadejdzie jego pora. Przypomnienia będą pojawiać się w formie powiadomień.

Aplikację Szczepienia stworzyliśmy, aby pomóc rodzicom w dbaniu o zdrowie ich pociech. Łatwo jest zapomnieć o szczepieniach, a mają one dużą wagę i chronią przed wieloma chorobami. Dzięki naszemu narzędziu pamiętanie o szczepieniu dziecka będzie prostsze – wyręczy nas w tym aplikacja – mówi Łukasz Kamiński, dyrektor zarządzający w firmie LekSeek Polska, która stworzyła tę aplikację.

Oprócz tego, że można ja traktować jak kalendarz, umożliwia także prowadzenie dzienniczka szczepień dziecka, do którego można wpisać, kiedy odbyło się konkretne szczepienie, a także jak zareagowało na nie dziecka, co może być przydatne podczas kolejnych wizyt lekarskich.

Aplikacja działa także jako baza wiedzy na temat szczepionek, ich składów oraz chorób, przed którymi chronią. Zawiera pełną listę szczepień – zarówno tych obowiązkowych, jak również zalecanych, za które rodzice muszą zapłacić z własnej kieszeni. Jest też opcja zweryfikowania wykazu szczepień przypisanych do danego przedziału wiekowego albo sprawdzenia dostępnych na rynku szczepionek.

Zaletą tego narzędzia jest również to, że jest proste w obsłudze.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Mięśnie twarzy też się starzeją. Jak można je odmłodzić?

Na młody wygląd ogromny wpływ ma nie tylko