Marka Ardell na krótko zagościła w Rossmannie

Marka Ardell na krótko zagościła w Rossmannie

Fot. Rossmann

Tylko do połowy sierpnia produkty legendarnej marki Ardell – sztuczne rzęsy i tusze do rzęs – można kupić w drogeriach sieci Rossmann.

Wakacyjny, naturalny look tylko z jednym mocniejszym akcentem w postaci bajecznych rzęs? Zdecydowanie TAK! Uzyskasz go dzięki łatwym do aplikacji, legendarnym sztucznym rzęsom marki Ardell. W ofercie Rossmanna pojawiły się zarówno modele, które sprawdzą się na co dzień, ale i te, które zapewnią efekt wow na wieczorne wyjścia.

Dla pań, które nie mają odwagi na przygodę ze sztucznymi rzęsami marka Ardell przygotowała cztery rodzaje tuszów, które – w zależności od produktu – albo subtelnie podkreślą spojrzenie, albo dadzą efekt sztucznych rzęs.

Sztuczne rzęsy, bez względu na gęstość i długość, kosztują w Rossmannie 24,99 zł, natomiast za tusze do rzęs – w zależności od rodzaju – trzeba zapłacić od 39,99 do 59,99 zł.

Produkty marki Ardell dostępne będą w drogeriach Rossmann tylko do 15 sierpnia, więc warto się pospieszyć.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Poznaj nowość Vichy: krem Liftactiv B3 na noc

Noc, choć często nie docenia się jej roli w codziennej pielęgnacji, jest momentem, gdy nasza skóra odzyskuje blask i witalność. Naukowcy zajmujący się chronobiologią — nauką o rytmach dobowych, w jakich funkcjonuje człowiek, dowodzą, że to właśnie po zmierzchu skóra jest najbardziej aktywna i uruchamia szereg procesów służących jej odnowie i regeneracji.