LUX MED otworzył przychodnię w CH Wola Park

LUX MED otworzył przychodnię w CH Wola Park

Grupa LUX MED otworzyła swoje 77. centrum medyczne w Warszawie. Zlokalizowane jest w Centrum Handlowym Wola Park przy ul. Górczewskiej 124.

Pacjenci mogą w nim skorzystać z szerokiego zakresu usług medycznych, w tym, dzięki współpracy z Centrum Medycznym MAVIT, również z rozbudowanej oferty świadczeń okulistycznych. Jest czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-20:00.

LUX MED w Wola Park oferuje m.in.: konsultacje alergologiczne, chirurgiczne, ginekologiczne, endokrynologiczne, dermatologiczne, laryngologiczne, pediatryczne, ortopedyczne, internistyczne, a także rehabilitację, badania diagnostyczne i USG.

W nowym Centrum Medycznym znajduje się 16 gabinetów lekarskich dla dorosłych (w części ogólnej) oraz 8 gabinetów pediatrycznych – 3 z przeznaczeniem do konsultacji dzieci zdrowych i 5 dla dzieci chorych.

Dzięki współpracy z Centrum Medycznym MAVIT można będzie skorzystać również z usług okulistycznych. Oprócz standardowych konsultacji przeprowadzane są tu m.in.: pierwszy etap kwalifikacji do laserowej korekcji wad wzroku, kwalifikacja do wszczepienia soczewek fakijnych, a także operacja usunięcia zaćmy oraz jaskry i zaćmy z jaskrą.

W 2019 roku Grupa LUX MED przejęła Centrum Medyczne MAVIT, do którego należy szpital okulistyczny i ośrodek diagnostyczny w Warszawie oraz szpital specjalistyczny w Katowicach.

Placówka LUX MED w Wola Park ma powierzchnię ponad 1700 mkw. i znajduje się na IV piętrze galerii. Do dyspozycji pacjentów są też parking, kąciki dla dzieci wyposażone w interaktywne zabawki i strefy relaksu.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Medycyna estetyczna. Najlepsze efekty przynoszą zabiegi z użyciem urządzeń i stymulatorów

Przez wiele lat w medycynie estetycznej z powodzeniem