Kolejna edycja targów kosmetyków naturalnych w wersji online

Kolejna edycja targów kosmetyków naturalnych w wersji online

Już w najbliższy weekend – 19 i 20 czerwca – odbędzie się 8. edycja wirtualnych Ekocudów, podczas których będzie można skorzystać z oferty blisko 100 marek. Warto wykorzystać tę okazję, by otulić się latem w piękne zapachy, kojące balsamy czy chroniące przed słońcem filtry.

Lato to wymagająca pora roku dla naszego ciała, a przede wszystkim dla skóry. Picie wody to podstawa, ale i kosmetyki, chroniące nas przed szkodliwym promieniowaniem, będą na wagę złota. Nadchodzące miesiące to również czas urlopów i wyjazdów – szykują się więc chwile relaksu, odpoczynku, długiego przebywania w wodzie, aktywności fizycznej czy wieczornych rozmów na tarasie przy świecach. Wystawcy Ekocudów przygotowali mnóstwo ciekawych propozycji – od kosmetyków pielęgnacyjnych, regeneracyjnych, poprzez kosmetyki kolorowe, po naturalne akcesoria, wpierające dbanie o siebie.

8. edycja targów kosmetyków naturalnych odbywać się będzie na instagramowym profilu Ekocudów. – Minął rok, odkąd podjęliśmy decyzję, by targi przenieść do sfery wirtualnej i – muszę przyznać – był to świetny pomysł. Teraz, kiedy zbliżają się letnie upały i czas urlopów, Ekocuda na pewno pomogą w wyposażeniu kosmetyczek w naturalne cuda, które ochronią ciało i umilą lato – mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i organizatorka targów.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy odwiedzić profil Ekocudów na Instagramie. Jest to przestrzeń, która integruje społeczność ekofanów, a także nie ustaje w jej edukowaniu. Eksperci z branży kosmetycznej goszczą na profilu Ekocudów bardzo często. Można więc poszerzać swoją wiedzę, poznawać nowe marki, produkty, a także wartościowe trendy na rynku kosmetyków naturalnych.

Ale to nie wszystko – Ekocuda dbają, by być w kontakcie ze swoimi fanami, poznawać ich potrzeby i problemy. Z tego powodu całkiem niedawno przeprowadzona została ankieta pod hasłem #LubięSwojąCerę. Podczas dwóch dni, Ekocuda przedstawią ofertę wielu producentów. Można spodziewać się zarówno nowych marek, które zadebiutują dopiero na Ekocudach, jak i marek bardzo dobrze znanych i lubianych.

Kto choć raz był na Ekocudach, wie, że warto – nie tylko dla atrakcyjnej oferty, edukacyjnej części, ale i pozytywnej energii, która udziela się nawet w przestrzeni online.

Pełną listę wystawców, a także harmonogram spotkań live z ekspertami znajdziecie na stronie www.ekocuda.com/targi-online/.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Poznaj nowość Vichy: krem Liftactiv B3 na noc

Noc, choć często nie docenia się jej roli w codziennej pielęgnacji, jest momentem, gdy nasza skóra odzyskuje blask i witalność. Naukowcy zajmujący się chronobiologią — nauką o rytmach dobowych, w jakich funkcjonuje człowiek, dowodzą, że to właśnie po zmierzchu skóra jest najbardziej aktywna i uruchamia szereg procesów służących jej odnowie i regeneracji.