Jedziesz na urlop? Chroń się przed słońcem!

Jedziesz na urlop? Chroń się przed słońcem!

Fot. pixabay.com

Laboratorium Iwostin wzbogaciło linię ochrony przeciwsłonecznej Iwostin Solecrin o dwa nowe preparaty: suchy olejek w sprayu SPF 30, który sprawia, że skóra staje się bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych oraz kojącą piankę z D-pantenolem, przynoszącą natychmiastową ulgę po ekspozycji na słońce. Oba preparaty są odpowiednie dla dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia.

Urlop kojarzy się nam zwykle z relaksem w promieniach słońca. Niestety często zapominamy, że słońce jest nie tylko źródłem przyjemności podczas letniego wypoczynku, ale może stać się również przyczyną poważnych problemów skórnych. Aby chronić skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV oraz przynieść jej ulgę po ekspozycji słonecznej, powinniśmy prawidłowo ją pielęgnować.

SUCHY OLEJEK W SPRAYU SPF 30 IWOSTIN SOLECRIN (56 zł/150 ml) sprawia, że skóra staje się bardziej odporna na szkodliwe działanie promieniowania UV, wiatru, zmian temperatury i suchego powietrza. Zawiera połączenie składników kojąco-odżywczych: olejku z awokado oraz ekstraktu z aloesu. Ze względu na znajdujące się w jego składzie filtry UV, zapewnia wysoką ochronę przed bezpośrednim, niekorzystnym działaniem promieniowania ultrafioletowego, oparzeniami i ich późniejszymi skutkami (podrażnienia, zaczerwienienia, pieczenie). Witamina E chroni przed działaniem wolnych rodników, odpowiedzialnych za proces starzenia skóry. Preparat daje uczucie natychmiastowego i długotrwałego nawilżenia.

KOJĄCA PIANKA Z D-PANTENOLEM IWOSTIN SOLECRIN (27 zł/150 ml) przynosi natychmiastową ulgę skórze po ekspozycji słonecznej, co jest istotne w przypadku podrażnienia, powstałego w wyniku nadmiernego działania promieniowania UV i wysokiej temperatury. Tworzy na powierzchni skóry delikatny, kojąco-nawilżający film, minimalizujący uczucie dyskomfortu. Zmniejsza widoczność zaczerwienień i zapobiega powstawaniu podrażnień, wyraźnie i długotrwale nawilża skórę. Zawiera dobrane do potrzeb skóry wrażliwej składniki o działaniu łagodząco-odżywczym: alantoinę oraz D-pantenol w wysokim stężeniu.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Wady wzroku. Jak pozbyć się okularów?

Masz krótkowzroczność, dalekowzroczność lub astygmatyzm? A może wykryto