Jak znaleźć profesjonalny gabinet medycyny estetycznej

Jak znaleźć profesjonalny gabinet medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna cieszy się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. Jak grzyby po deszczu wyrastają nowe gabinety, w których wykonywane są zabiegi poprawiające urodę. Jak wybrać ten właściwy?

Z pomocą przychodzi Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, które uruchomiło stronę internetową www.certyfikowani.org. Zawiera ona bazę certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej, jest też cennym źródłem informacji o zabiegach upiększających oraz nowościach na rynku tego typu usług.

Strona jest elementem “Programu certyfikacji lekarzy medycyny estetycznej”, stworzonego przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging we współpracy z najlepszymi ekspertami w tej branży. Program ten skierowany jest do absolwentów podyplomowych studiów z zakresu medycyny estetycznej, którzy mogą się ubiegać o tytuł Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. Muszą jednak wykazać się nie tylko odpowiednim wykształceniem, ale także chęcią poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności, udziałem w kongresach i wewnętrznych szkoleniach, a także dbałością o wysoki standard swojego gabinetu.

Nieustanne badania i prace nad nowymi, bardziej skutecznymi i bezpiecznymi produktami i technologiami sprawiają, że rynek medycyny estetycznej wciąż się rozwija, oferując coraz bardziej zaawansowane zabiegi upiększające, profilaktyczne i anti-aging. Niestety gwałtowny rozwój tego typu usług ma też ciemniejsze strony – zagubionemu w zalewie reklam i promocyjnych ofert pacjentowi coraz trudniej dokonać wyboru godnego zaufania specjalisty – podkreślają inicjatorzy “Programu certyfikacji lekarzy medycyny estetycznej”.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Czy prosty test genetyczny COLOTECT zastąpi kolonoskopię?

Laboratorium Novazym i Państwowy Instytut Medyczny MSWiA w Warszawie rozpoczęły badanie porównujące skuteczność testu genetycznego COLOTECT z kolonoskopią.