FLOSLEK wspiera szpitale w walce z koronawirusem

FLOSLEK wspiera szpitale w walce z koronawirusem

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK przekaże szpitalom zakaźnym pielęgnacyjno-odżywcze kremy do rąk.

Wśród wartości naszej marki, które od ponad 26 lat są kompasem dla naszych działań i definiują sposób, w jaki poruszamy się w świecie, jest troska o człowieka. Naturalnym dla nas jest, że dzielimy się naszymi produktami z potrzebującymi. W tej wyjątkowej sytuacji postanowiliśmy wesprzeć pracowników służby zdrowia i zatroszczyć się o ich zniszczone ciągłą dezynfekcją dłonie. Chcemy im w ten sposób podziękować, pokazać, że szanujemy i doceniamy ich ciężką pracę i wielkie zaangażowanie.

[Katarzyna Furmanek, prezes Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK]

Sprawdzian z solidarności z potrzebującymi

Ostatnie tygodnie to swego rodzaju sprawdzian dla całego świata. Nie tylko z tego, jak władze poszczególnych państw przygotowały się do walki z epidemią koronawirusa, ale też z tego, jak my, obywatele, radzimy sobie w tej trudnej sytuacji. Największy ciężar spoczywa na barkach pracowników ochrony zdrowia: ratowników medycznych, pielęgniarek, lekarzy, diagnostów laboratoryjnych. To oni stoją na pierwszej linii frontu, robią wszystko, co możliwe, by sprostać wyzwaniu i uratować jak najwięcej zakażonych. Jednak w tej batalii potrzebują nie tylko słów wdzięczności i otuchy, ale też konkretnego wsparcia.

Polacy, a także szereg firm połączyło siły i środki, by wspomóc możliwie najwięcej pracowników placówek ochrony zdrowia. Robi to także Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK, które wspólnie z miesięcznikiem Zwierciadło przekaże w najbliższych dniach wybranym szpitalom zakaźnym kremy do rąk “Bogactwo 4 stron świata” o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjno-odżywczych i cudownych egzotycznych zapachach.

Nie zapominają o mieszkańcach Piaseczna

Na wsparcie rzeczowe może też liczyć lokalna społeczność.

Jako firma mająca swoją siedzibę w Piasecznie, zdecydowaliśmy się przekazać środki ochrony, takie jak maseczki, żele antybakteryjne oraz kremy do rąk, policjantom z miejscowej Komendy Powiatowej Policji. Wszystko po to, by bez strachu o własne zdrowie mogli skupić się na sprawach priorytetowych w czasie epidemii, w tym na pomocy osobom przebywającym na kwarantannie. Nie mogliśmy również zapomnieć o najsłabszych, często samotnych mieszkańcach naszego powiatu. Jeszcze przed świętami, wspólnie z grupą wolontariuszy Caritas Piaseczno, dostarczymy środki antybakteryjne i pielęgnacyjne do ponad setki podopiecznych – poinformowało biuro prasowe Laboratorium FLOSLEK.

Pomagajmy, bo razem możemy więcej!

1 Comment

  1. Polecam kremy do rąk 4 strony świata, które nawilżają, odżywiają skórę dłoni, a do tego pięknie pachną.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

26.02-3.03: Tydzień Wiedzy o Półpaścu. Czy wiesz, co to za choroba?

Każdy, kto przechorował ospę wietrzną, nosi w sobie uśpionego wirusa, który przy spadku odporności może się reaktywować i wywołać półpaśca. Ryzyko zachorowania na tę chorobę gwałtownie wzrasta po 50. roku życia.