Czy wiesz, jak może pachnieć szczęście? Eisenberg Paris już wie

Czy wiesz, jak może pachnieć szczęście? Eisenberg Paris już wie

Marka Eisenberg Paris stworzyła całą kolekcję perfum, które mają sprawić, że poczujemy się lepiej, młodziej i piękniej. Nazwała ją Happiness.

Pewnie zauważyłaś, że kiedy jesteś szczęśliwa, twoje ciało pachnie inaczej niż gdy się boisz. Co więcej, te sygnały chemiczne (chemosygnały), chociaż są niewyczuwalne nosem, mają ogromną moc wpływania na innych. Jeśli się boisz, ludzie wokół ciebie mogą nieświadomie poczuć się zagrożeni, a gdy jesteś szczęśliwa, twoje otoczenie odczuwa zadowolenie i odprężenie. To potwierdzone naukowo!

U ssaków zmysł węchu jest powiązany z częścią mózgu związaną z emocjami i tworzeniem wspomnień. Używamy go też częściej, niż nam się wydaje, zazwyczaj nieświadomie i automatycznie. Pozostałe zmysły – smak, słuch, wzrok i dotyk – są przetwarzane przez inne obszary mózgu, zanim zostaną połączone z układem limbicznym.

#ZnajdźSwojeSzczęście

Kolekcja zapachów Eisenberg Paris o nazwie Happiness została stworzona z miłością i myślą o tym, aby pozytywne uczucia rozprzestrzeniały się i zarażały optymizmem. Tych, którzy je noszą i tych, którzy znajdą się w pobliżu. Te trzy niezwykłe kompozycje zostały stworzone zarówno z myślą o kobietach, jak i mężczyznach. Są pobudzające, odświeżające i ponadczasowe, dodatkowo swobodnie dopasujesz je do każdej okazji czy pory roku.

HAPPINESS HAPPY (cena: 369 zł/30 ml, 495 zł/50 ml, 755 zł/100 ml) to kwiatowo-pudrowa kompozycja z łagodną frezją, pudrową mimozą i heliotropem, energetyczną bergamotką oraz ciepłym piżmem i szlachetnym drzewem sandałowym. Odrobina delikatnej zielonej słodyczy, szczypta zwiewnej świeżości — najlepsze pocieszenie każdego dnia.

HAPPINESS YOUNG (cena: 369 zł/30 ml, 495 zł/50 ml, 755 zł/100 ml) jest drzewno-bursztynowy z kremowym drzewem sandałowym, kardamonem, imbirem i świeżymi akordami bergamotki i cytryny. Ten wielowymiarowy zapach zaskakuje subtelnym ciepłem  i żywiołowością.

HAPPINESS BEAUTIFUL (cena: 369 zł/30 ml, 495 zł/50 ml, 755 zł/100 ml) jest mieszanką drzewno-pudrową z różowym pieprzem, soczystą figą oraz drzewem sandałowym i bursztynem.

Wybierz jeden zapach, albo stwórz własną kompozycję!

Zapachy z kolekcji Happiness można nosić samodzielnie albo mieszać je ze sobą, tworząc własne, niepowtarzalne kompozycje. Ich składy zostały przemyślane tak, aby każda możliwa wariacja łączenia tych zapachów dawała piękny i radosny efekt.

Wszystkie produkty Eisenberg Paris dostępne są w perfumeriach Sephora, można je kupić również przez internet na sephora.pl.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

5 pomysłów na wiosenne kanapki z pomidorem

Soczysty, pełen witamin i antyoksydantów, jest idealnym składnikiem lekkich, zdrowych i niezwykle kolorowych kanapki. Oto pięć pomysłów na wiosenne kanapki z pomidorem w roli głównej, które zadowolą każdego smakosza.