Pięknie pachną i poprawiają nastrój. Świece Kuti Handcraft w zimowej odsłonie

Pięknie pachną i poprawiają nastrój. Świece Kuti Handcraft w zimowej odsłonie

Fot. materiały prasowe

Do produkcji świec wybrali wosk rzepakowy, ponieważ – jak sami tłumaczą – jest produkowany na lokalnym rynku, gdzie nie stosuje się szkodliwych insektycydów. – Dzięki temu nasz surowiec pozostawia niewielki “ślad węglowy”, a my walczymy ze zmianami klimatu – tłumaczą.

Kuti Handcraft, rodzima firma trójki przyjaciół ze Śląska, wprowadziła na rynek nową, jesienno-zimową kolekcję świec zapachowych. W jej ofercie można znaleźć:

Cytronek Cynamonek – świeca o korzennym zapachu (w nucie głowy pomarańcza i mandarynka, w nucie serca goździk i anyż, a w nucie bazy cynamon i wanilia)
Citrus Hortus – świeca o cytrusowo-żywicznym zapachu (w nucie głowy grejpfrut i mandarynka, w nucie serca cytronella i sosna, a w nucie bazy paczula i cedr)
Amare Tantum – świeca o orientalnym zapachu (w nucie głowy grejpfrut, w nucie serca ylang-ylang, a w nucie bazy paczula i wanilia)

Nowe propozycje dołączyły do wcześniejszych świec zapachowych, w tym m.in.:

  • Mentha Ruba – o zapachu maliny,
  • Recenti Pirum – o zapachu słodkiej gruszki, zrównoważonym świeżością różnych ziół, w tym głównie rozmarynem.

Bazą dla każdej świecy jest wosk rzepakowy – składnik pochodzenia naturalnego, bezpieczny dla środowiska. Wybrali go również dlatego, że tworzone z niego świece bardzo dobrze się spalają, nie uwalniają toksycznych związków podczas palenia i palą się dłużej od świec parafinowych i sojowych. – Dzięki temu możesz dłużej cieszyć się wyjątkowym aromatem w Twoim domu – zachęcają swoich stałych i potencjalnych klientów.

– Komponując nową miksturę zapachową, chcemy przenieść Was wspomnieniami do tych momentów, kiedy cieszysz się chwilą, masz dobry humor albo zajadasz malinowe Delicje. Zachowujemy przy tym zasady stosowane w perfumiarstwie, czyli dzieląc go na nuty górne, serca i bazy. Używamy przy tym naturalnych olejków eterycznych jak i esencji zapachowych. Tworzymy świece, które dosłownie przenoszą zapachy wspomnień do Twojego domu, a do tego są bezpieczne i wegańskie! – tłumaczą.

Świece Kuti Handcraft można zamówić przez internet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Czy prosty test genetyczny COLOTECT zastąpi kolonoskopię?

Laboratorium Novazym i Państwowy Instytut Medyczny MSWiA w Warszawie rozpoczęły badanie porównujące skuteczność testu genetycznego COLOTECT z kolonoskopią.