Chris Hemsworth nowym ambasadorem Boss Bottled

Chris Hemsworth nowym ambasadorem Boss Bottled

W połowie października na półkach polskich perfumerii pojawi się specjalna, limitowana edycja zapachu Boss Bottled, której nowym ambasadorem jest aktor Chris Hemsworth. Dostępna będzie w przepięknym grafitowym flakonie w różnych pojemnościach.

Wraz z objęciem przez Chrisa Hemswortha zaszczytnej roli międzynarodowego ambasadora Boss Bottled, rozpoczyna się kolejny rozdział kampanii Man of Today. Ma ona na celu zainspirowanie mężczyzn do pokazywania światu, kim są poprzez ich czyny i wartości, które przyświecają im w życiu.

Wybór Chrisa Hemswortha nie był przypadkowy. Jest to mężczyzna, który kieruje się w życiu własnym systemem wartości, opartym na uczciwości i szacunku.

Kampania Man of Today polega na propagowaniu idei, że świadczą o nas nasze czyny, a nie słowa. Tę zasadę zawsze próbowałem wcielić w życie i właśnie nią się kierować. Mówić, że chcesz coś zrobić, to jedna rzecz, ale wcielić to w czyn, to zupełnie inna sprawa. To postawa, którą wpoili mi moi rodzice oraz nastawienie, które mam nadzieję zaszczepić w moich dzieciach. To kwestia takich cech jak uczciwość i rzetelność. Warto być orędownikiem takiego przesłania – mówi Chris Hemsworth.

 

W edycji limitowanej Boss Bottled marki Boss Parfums będzie dostępny w pojemnościach 30 ml (235 zł), 50 ml (289 zł), 100 ml (379 zł) i 200 ml (529 zł|).

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Choroby przełyku. Jakie badanie może zastąpić nieprzyjemną gastroskopię?

W ostatnich latach wzrasta liczba zachorowań na raka