Producent kosmetyków ze Śląska jedzie na ISPO

Producent kosmetyków ze Śląska jedzie na ISPO

Fot. materiały prasowe

Manaslu Outdoor, producent kremów dla osób aktywnych, których używają polscy himalaiści, jako jedyna firma kosmetyczna została zaproszona do udziału w targach ISPO 2020 w Monachium.

ISPO to największe na świecie targi branży sportowej i outdoorowej. W tym roku swoje akcesoria, kolekcje i produkty dla fanów sportu i aktywnego życia zaprezentuje na nich ponad 2 800 wystawców z całego świata. Jednym z nich będzie Manaslu Outdoor.

W Monachium wystawią się najlepsze marki

Jak co roku Polish Outdoor Group, stowarzyszenie zrzeszające wiodące krajowe firmy outdoorowe, zabiera ze sobą do Monachium bardzo silną reprezentację. Na specjalnym stoisku zwiedzający będą mogli w dniach 26-29 stycznia podziwiać ekspozycję o nazwie “Top outdoor & sports innovations from Poland”. Zobaczą tam wyselekcjonowane, innowacyjne produkty outdoorowe i sportowe zaprojektowane i wykonane przez najlepsze polskie marki.

W monachijskich targach wezmą udział m.in. producenci termoaktywnej odzieży, okularów do sportów outdoorowych, śpiworów, hamaków czy asortymentu narciarskiego. Manaslu Outdoor jako jedyna firma reprezentować będzie branżę kosmetyczną. Firmę doceniono za produkcję naturalnych kosmetyków do ochrony i pielęgnacji skóry podczas uprawiania sportów. Sukces tym większy, że Manaslu Outdoor to młoda polska marka, która weszła na rynek w marcu 2019 roku.

Skoro zaprosili, to znaczy, że nasz produkt działa

Dla Kamil Soboty, współwłaściciela Manaslu Outdoor, to, że jego firma została zaproszona do Monachium dowodzi, iż na polskim rynku tylko kosmetyki tej marki sprawdzają się w warunkach outdoorowych. Manaslu Outdoor to, jak podkreśla Kamil Sobota, mały śląski start- up, z którego już teraz korzystają najwięksi polscy himalaiści. Jest dumny z jakości powstających w nim produktów i ich naturalnego składu.

Postawiliśmy sobie za cel stworzenie dedykowanego, skutecznego produktu, który będzie działał w każdych warunkach, a przy tym będzie miał naturalny skład przyjazny również dla środowiska. Nasze kosmetyki są idealne dla narciarzy, górołazów, rowerzystów. Jednym słowem – dla wszystkich aktywnych osób. Fakt, że zostaliśmy zaproszeni do Monachium pokazuje, że nasz produkt działa. Doceniono jego skuteczność i innowacyjność.

[Kamil Sobota, współwłaściciel Manaslu Outdoor]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Czy prosty test genetyczny COLOTECT zastąpi kolonoskopię?

Laboratorium Novazym i Państwowy Instytut Medyczny MSWiA w Warszawie rozpoczęły badanie porównujące skuteczność testu genetycznego COLOTECT z kolonoskopią.