Moc uśmiechu w whiteON double white

Moc uśmiechu w whiteON double white

Połączenie optycznego rozjaśniacza i sody oczyszczonej to sposób na uzyskanie natychmiastowego efektu wybielania zębów i jednoczesne utrwalanie go w kolejnych dniach.

Tak do swojej nowości – pasty do zębów whiteON double white – przekonuje producent, firma Torf Corporation z Kątów Wrocławskich. Jak dodaje, regularne stosowanie tego produktu pozwala także usunąć ciemne przebarwienia nazębne oraz zapobiega formowaniu się nowych przebarwień szkliwa.

W składzie pasty whiteON double white znajdziemy: sodę oczyszczoną (wodorowęglan sodu), która jest jednym z najbardziej popularnych ekologicznych środków o właściwościach czyszczących i odkażających, fluorek sodu wzmacniający szkliwo zębów i zapewniający im ochronę przed próchnicą oraz kwas ftalimido-peroksykapronowy o właściwościach wybielających.

Biały uśmiech to zdrowy uśmiech

„Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto się może zakochać w Twoim uśmiechu” – to słowa Gabriela Garcii Marqueza. Płynący z serca uśmiech sprawia, że wyglądamy atrakcyjnie, nasze rysy łagodnieją, a twarz staje się rozpromieniona. Wiemy, że śmiech poprawia nastrój i wywołuje uczucie szczęścia. Naukowcy dowiedli, że podczas uśmiechu nasz mózg uwalnia endorfiny. Dlatego im więcej się uśmiechasz, tym lepsze są Twoje relacje z innymi.

Dlatego zachęcamy: uśmiechaj się jak najczęściej. Obniżając napięcie, poprawisz swój nastrój nawet o 30 proc. W domu, w pracy przed laptopem, w autobusie, na spacerze – miej zawsze uśmiech na twarzy. Niektórzy eksperci zalecają, aby każdy śmiał się przez 15-20 minut dziennie
i traktował to tak, jak regularne ćwiczenia. Początkowo poczujesz się dziwnie, ale z czasem będzie coraz lepiej. Podczas uśmiechania się uruchomić można aż 53 mięśnie twarzy. Trening czyni mistrza. Nie obawiaj się: uśmiech jest zaraźliwy, ale bezpieczny.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Tym pacjentom pomoc psychologiczna jest potrzebna na każdym etapie choroby

Choroba hematoonkologiczna bardzo często spada na pacjenta i jego rodzinę niespodziewanie. I choć na przestrzeni ostatnich lat postęp medycyny jest ogromny, to na każdym etapie leczenia — od podejrzenia choroby, poprzez pobyt w szpitalu, a także po zakończeniu leczenia, pacjentowi potrzebna jest pomoc psychologiczna.