Warszawa. Otwarto pierwszy butik Guerlain w Polsce

Warszawa. Otwarto pierwszy butik Guerlain w Polsce

Pierwszy butik Guerlain w Polsce jest już otwarty. Francuska marka zdecydowała się na umiejscowienie go w warszawskim centrum handlowym Westfield Mokotów.

Od momentu założenia marki w 1828 roku, Maison Guerlain otwiera swoje luksusowe i nowoczesne butiki w prestiżowych miejscach, eksponując tam luksusowe zapachy, produkty do pielęgnacji oraz makijażu.

W warszawskim butiku, po raz pierwszy w Polsce, dostępny jest cały asortyment marki obejmujący kultową linię zapachów niszowych L’Art et La Matiere oraz klasyczne Bee Bottles wraz z limitowanymi edycjami, pełen wachlarz produktów do pielęgnacji skóry (z najbardziej prestiżową linią Orchidee Imperiale Black włącznie), a także wszystkie limitowane edycje produktów ze wszystkich kategorii. Na prośbę klienta zakupy mogą być ozdobione grawerem zawierającym imię lub inicjałami.

Oprócz bogatej oferty produktów marka Guerlain zapewnia bogatą ofertę serwisów obejmujących m.in.: napełnianie ikonicznego flakonu Bee Bottle, konsultacje dotyczące pielęgnacji i perfum, warsztaty i lekcje nieskazitelnego makijażu, spersonalizowane Art Of Gifting oraz dostawę do domu. Wszystko zostało starannie przemyślane, aby jak najlepiej sprostać życzeniom klientów, z elegancją i wygodą.Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Jak odróżnić wiarygodne informacje od fake newsów w sieci

Internet jest głównym źródłem informacji i rozrywki dla młodzieży. Kształtuje je opinie i postawy. Dlatego tak ważne jest, aby młodzi ludzie potrafili odróżnić wiarygodne źródła informacji od fake newsów w sieci.