W fantastyczny świat herbat wprowadza nas laureat konkursu “Marka Lokalna”

W fantastyczny świat herbat wprowadza nas laureat konkursu “Marka Lokalna”

Na rynku pojawiła się nowa firma ze Śląska – Kuti Handcraft – i zaczyna go zdobywać przebojem. Nasz portal nie jest ślepy na nowinki, dlatego zdecydowaliśmy się przedstawić naszym Czytelnikom jej ofertę. Zaczynamy od oryginalnych i bardzo aromatycznych herbat, tworzonych z pasją.

Na początek słów kilka o herbacie czarnej – róża, porzeczka, kakao (na zdjęciu głównym). To herbata o bardzo ciekawym profilu smakowym. Aromatyczna róża z dodatkiem ziaren kakaowca, którą dopełniają owoce czarnej porzeczki i maliny. Parzenie tej herbaty przywołuje na myśl wspomnienia, gdy siedząc z babcią w kuchni, towarzyszyliśmy jej przy pieczeniu pączków z marmoladą.

Skład: herbata czarna, słodzona czarna porzeczka, suszona malina, pąki róży, ziarno kakaowca, płatki róży, kardamon, naturalny aromat.

Druga z proponowanych herbat, które polecają się waszej uwadze, to herbata czarna korzenna z jabłkiem. Świetny towarzysz chłodnych wieczorów. Cudowny aromat oraz rozgrzewające cechy tej herbaty uzyskano poprzez zmieszanie kawałków laski cynamonu, suszonego jabłka, suszonej pomarańczy, kardamonu i goździków.

Herbata czarna korzenna z jabłkiem

Skład: herbata czarna, laska cynamonu, goździk, suszone jabłko, alpinia lekarska, kardamon, miodokrzew, suszona pomarańcza, skórka z cytryny, kwiaty pomarańczy.

Obie herbaty można kupić online tutaj w cenie 14 zł/50 g. Mieszanki Kuti Handcraft to autorskie przepisy, w których różne gatunki herbat łączone są z suszonymi owocami, kwiatami, przyprawami oraz ziołami. dzięki takiemu połączeniu powstają kompozycję, którą dopełniają tylko najlepsze aromaty – naturalne ekstrakty z roślin.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Jak odróżnić wiarygodne informacje od fake newsów w sieci

Internet jest głównym źródłem informacji i rozrywki dla młodzieży. Kształtuje je opinie i postawy. Dlatego tak ważne jest, aby młodzi ludzie potrafili odróżnić wiarygodne źródła informacji od fake newsów w sieci.