W domu pachnącym różą poczujesz się szczęśliwsza

W domu pachnącym różą poczujesz się szczęśliwsza

Fot. materiały prasowe

Zapach tego szlachetnego kwiatu uspokaja, relaksuje, odgania smutki, poprawia nastrój i sprawia, że czujemy się szczęśliwsi.

Jednak róża to kwiat delikatny, który w wazonie traci zapach już po kilku dniach. Co możesz zrobić, by w twoim domu pachniało świeżymi różami o wiele dłużej?

Marka Aroma Home wraz z Dorotą Szelągowską stworzyła dwie kompozycje świec zapachowych, których składnikiem jest kwiat róży. Pierwsza z nich, Róża, jest delikatna, lekka i świeża. Druga, Czarna róża z paczulą – to kompozycja ciepła, ciężka i orientalna. Świece zapachowe, patyczki oraz celulozowe zawieszki sprawiają, że w całym domu unoszą się uwodzicielskie nuty róż, a opakowania stanowią piękną ozdobę wnętrza i cieszą oko domowników oraz gości.

Aroma Home & Dorota Róża

Kompozycja lekka, subtelna i delikatnie słodka. Pachnie niczym świeżo ścięte róże. Jej nuty koją, podnoszą nastrój i napawają optymizmem. Z Różą każdy dzień jest radosny i wyjątkowy.

  • nuta głowy: przyprawy orientalne, goździki
  • nuta serca: róża
  • nuta bazy: drewno sandałowe, białe piżmo

W skład linii Róża wchodzą zapachowa świeca, patyczki oraz zawieszka z celulozy. Knot świeczki jest z drewna. Gdy się pali, imituje odgłosy kominka. Patyczki oraz zawieszka wykonane są z chłonnej celulozy.

Aroma Home & Dorota Czarna róża z paczulą

Kwintesencja zmysłowości i elegancji. Bukiet kwiatów przyprószony orientalnymi przyprawami. Jego zapach sprawia, że w domu panuje ciepła, przytulna atmosfera, która pozytywnie wpływa na wszystkich domowników.

  • nuta głowy: dzika róża, hiacynt
  • nuta serca: lilia, róża, cyprys
  • nuty bazy: przyprawy korzenne, bursztyn

W skład linii Czarna róża z paczulą wchodzą zapachowa świeca, patyczki oraz zawieszka z celulozy. Knot świeczki jest z drewna. Gdy się pali, imituje odgłosy kominka. Patyczki oraz zawieszka stworzone są z chłonnej celulozy.

Obie kompozycje dostępne są w internetowym sklepie https://aromame.eu/

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Tym pacjentom pomoc psychologiczna jest potrzebna na każdym etapie choroby

Choroba hematoonkologiczna bardzo często spada na pacjenta i jego rodzinę niespodziewanie. I choć na przestrzeni ostatnich lat postęp medycyny jest ogromny, to na każdym etapie leczenia — od podejrzenia choroby, poprzez pobyt w szpitalu, a także po zakończeniu leczenia, pacjentowi potrzebna jest pomoc psychologiczna.