3 wegańskie kosmetyki dla całej rodziny. Kupisz je tylko w Lidlu!

3 wegańskie kosmetyki dla całej rodziny. Kupisz je tylko w Lidlu!

Tylko w sklepach sieci Lidl Polska dostępna jest nowa seria wegańskich kosmetyków Familove, stworzonych przez polską markę YOPE dla całej rodziny. Część dochodu z ich sprzedaży trafia na konto Fundacji Happy Kids, której celem jest tworzenie i prowadzenie rodzinnych domów dziecka.

Na linię kosmetyków Familove składają się 3 produkty o zapachu kwitnącej bergamotki:

  • naturalny żel pod prysznic i płyn do kąpieli,
  • naturalny szampon do włosów,
  • naturalne mydło w płynie.

Kosmetyki mogą być stosowane zarówno przez dzieci (powyżej 3. roku życia), jak i młodzież oraz dorosłych. Zostały zaprojektowane tak, aby były możliwie jak najbardziej wydajne, a duże opakowania (750 ml) sprawiają, że starczają na dłużej. Za każdy produkt trzeba zapłacić 21,99 zł.

Jak stworzyć kosmetyki, które będą odpowiednie dla całej rodziny, a jednocześnie przygotowane z dbałością o planetę, ludzi i zwierzęta? Odpowiedź na to pytanie znają YOPE i Lidl Polska, które właśnie wprowadziły do sprzedaży serię Familove. Wszystkie produkty z tej serii zawierają w składzie 98% naturalnych składników, a ich opakowania wykonane są z plastiku pochodzącego z recyklingu i nadają się do ponownego przetworzenia. Co ważne, kosmetyki są wegańskie, a ich wytworzenie nie naraziło zwierząt na cierpienie, co potwierdza certyfikat fundacji Viva!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Zanieczyszczenie powietrza zwiększa ryzyko zachorowania na raka. Którego?

Zanieczyszczenie powietrza drobnym pyłem zawieszonym (PM2.5, PM10 i