Trendy jesień/zima 2017: Dior

Trendy jesień/zima 2017: Dior

Fot.: materiały prasowe

Mocno zaznaczone usta i brwi, wyraziste spojrzenie i bardzo naturalna, delikatna, świeża cera – to propozycja makijażu marki Dior na tegoroczny sezon jesienno-zimowy.

Efekt można uzyskać przy użyciu nowych produktów Diora: odpowiednio dobranego podkładu Forever, rozświetlacza, maskary-żelu do brwi Bold Brow, zawierającej w sobie również pielęgnacyjne serum oraz wielofunkcyjnego korektora do twarzy i pod oczy, który ma za zadanie ukryć wszystkie niedoskonałości cery.

Bardzo ważną, o ile nie najważniejszą rolę odgrywają usta. Peter Philips, dyrektor artystyczny ds. makijażu Dior, poleca dwie bardzo trwałe, podkreślające promienny uśmiech, pomadki z legendarnej linii Rouge – Rouge Liquid i Double Rouge. To oczywiście nowości, które zadebiutowały na rynku we wrześniu.

Rouge Liquid to pierwsza długotrwała pomadka w płynie w intensywnych odcieniach inspirowanych światem haute couture. Dostępna jest w 29 odcieniach.

Dior Rouge Liquid godzi sprzeczności i to jest jej największy, innowacyjny atut. Pełne życia wykończenia – matowe, satynowe czy metaliczne, intensywne kolory, lekkość, doskonałe krycie, niezwykła trwałość bez uszczerbku dla komfortu, finezja makijażu… – te wykluczające się dotychczas cechy połączone zostały w jednej pomadce – zapewnia Peter Philips.

Dior Rouge Liquid – pomadka w płynie, dostępna w 29 wyrazistych odcieniach kolorystycznych: matowych, satynowych i metalicznych.

Z kolei Double Rouge jest pierwszą pomadką, łączącą w sobie dwa aktualne trendy: mat i metal. Opracowanie jej formuły było dla jej twórców prawdziwym wyzwaniem.

Największym było dobranie odpowiedniej kombinacji pomiędzy matową, ciemniejszą otoczką, a jaśniejszym, perłowym, metalicznym rdzeniem, który podkreśla i rozświetla kształt ust i potrafi zwiększyć ich objętość. To produkt typu “on-the-go”, łatwy w noszeniu, a jednocześnie zapewniający profesjonalny makijaż – zachwala Peter Philips.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Czy prosty test genetyczny COLOTECT zastąpi kolonoskopię?

Laboratorium Novazym i Państwowy Instytut Medyczny MSWiA w Warszawie rozpoczęły badanie porównujące skuteczność testu genetycznego COLOTECT z kolonoskopią.