Święto Makijażu pod patronatem Healthy&Beauty

Święto Makijażu pod patronatem Healthy&Beauty

Już 1-2 grudnia w Expo XXI Warszawa odbędzie się wyjątkowa impreza kosmetyczna, na której dominować będzie make-up! Na scenie Oh!Beauty Warsaw wszystkie jego pasjonatki będą miały okazję wziąć udział w pokazach przeprowadzonych przez największe gwiazdy biznesu makijażowego w Polsce.

W ramach Make Up Show pokazy przeprowadzą: Magda Pieczonka, Kinga Szewczyk Kolorowe Kredki, Marta Iwańska DOKTOR MAKE-UP oraz Patrycja Dobrzeniecka!

Oprócz szeroko rozbudowanego programu pokazów, organizatorzy imprezy, którą portal Healthy&Beauty objął swoim patronatem, przygotowali dla odwiedzających magiczną Strefę Zakupów. W niej specjaliści z branży beauty doradzą każdemu w wyborze produktów do codziennej pielęgnacji oraz makijażu.

W świątecznej atmosferze spędzisz 1-2 grudnia wyjątkowe chwile, wybierając prezenty dla najbliższych, poznając najnowsze produkty na rynku oraz poszukując makijażowych inspiracji. Nie może Cię tam zabraknąć!

We współpracy z Magazynem „Rzęsy” oraz Studiem Oh La Lash organizatorzy przygotowali specjalną Strefę Rzęs, w ramach  której zostanie przeprowadzone szkolenie z zakresu stylizacji rzęs. Na dedykowanym stoisku będzie można zasięgnąć porad w doborze odpowiednich produktów.

Prowadzisz bloga, kanał na Youtube lub masz profil na Instagramie związany z tematyką beauty? Jeśli tak, to nie może Cię zabraknąć na Oh!Beauty Warsaw. Przewidziano tam także Strefę Influencerów, gdzie czekać na Ciebie będą bezpłatne warsztaty, wykłady oraz przestrzeń inspirująca do robienia zdjęć. W programie m.in. warsztaty z guru Instagrama Joanną Banaszewską oraz wykład na temat możliwości współpracy przeprowadzony przez eksperta z platformy Reachablogger.

Chcesz zyskać dostęp do nieograniczonych możliwości podczas Oh!Beauty Warsaw? Kupując bilet VIP, otrzymasz wstęp na wydarzenie przez cały czas jego trwania, wejście i pełen udział w Strefie Influencerów, gwarancję miejsca siedzącego pod sceną główną, voucher do strefy chillout, certyfikat udziału w pokazach, dostęp do ofert specjalnych i VIP w aplikacji targowej oraz gift bag pełen makijażowych niespodzianek o wartości 600 zł!

Dla spragnionych odpoczynku po zakupowym szaleństwie wraz z Radio Kolor 103 FM organizatorzy stworzyli Strefę Chillout, w której odprężysz się przy kubku gorącej czekolady i dobrej muzyce.

Oh!Beauty Warsaw będą towarzyszyły konkursy z wyjątkowymi nagrodami, takimi jak zestawy kosmetyków, których sponsorem jest marka Ringana czy samochód na weekend!

Zapamiętaj: 1-2 grudnia, Expo XXI Warszawa! To będzie wspaniały weekend!

Więcej na temat tej imprezy znajdziesz na www.ohbeautywarsaw.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like

Są bardzo groźne zwłaszcza dla dzieci. Co jeszcze wiadomo na temat pestycydów?

Wśród 43 krajów Unii Europejskiej i OECD, w