Świece, patyczki i zapachowe zawieszki. Kolekcja inspirowana sztuką ludową

Świece, patyczki i zapachowe zawieszki. Kolekcja inspirowana sztuką ludową

Aroma Home wprowadziła na rynek kolekcję zapachowych świec, patyczków oraz zawieszek z celulozy Kocham Polskę.

Kolekcję tworzą trzy linie zapachowe: Konwalia, Miód oraz Mak.

Konwalia to linia, którą cechują lekkość i świeżość. Wypełnia otoczenie zapachem radości, optymizmu i energii. Przygoda zaczyna się od owoców gruszki, mandarynki i czarnej porzeczki, by po chwili odkryć akordy kwiatów: neroli, jaśminu, pomarańczy oraz upojnej świeżej konwalii. Zwieńczenie przygody należy do piżma, wanilii i ptasiego mleczka.

Miód jest linią intensywnie słodką, pełną słońca i ciepła. Przywołuje skojarzenia z pięknymi wakacjami. Zapach roztocza aurę bezpieczeństwa i optymizmu. Początek wakacji upływa pod znakiem subtelnego kwiatu pomarańczy, by za chwilę wciągnąć cię w słodką miodową przygodę, pełną słońca i radości. Emocje nieco uspokoi wyważona wanilia.

Mak to linia wypełniona zapachem subtelnych kwiatów, świeża i słodka zarazem, intrygująca i zaskakująca. Przeniesie cię do krainy beztroskiego dzieciństwa, pełnej ekscytujących uniesień. Spacer zaczyna się pośród słodkich, soczystych owoców: gruszki, mandarynki i czarnej porzeczki, aż dojdziesz ścieżką do pól spowitych zapachem maku, róży i jaśminu. U kresu drogi czai się piżmo, hiacynt, a także ylan ylang.

W skład każdej linii wchodzą zapachowa świeca, patyczki oraz zawieszka z celulozy. Świeczka wykonana jest z bawełnianego knotu i z roślinnego, wegańskiego wosku. Wosk z dodatkiem kompozycji zapachowej jest w 100% bezpieczny dla zdrowia, gdyż nie uwalnia substancji, które mogłyby ci zaszkodzić. Patyczki stworzone są z celulozy, dzięki czemu z łatwością chłoną kompozycje zapachowe. Aromat utrzymuje się w powietrzu około 4 tygodni. Zawieszka z celulozy gwarantuje długo utrzymujący się zapach w samochodzie, szafie czy garderobie.

Linia Aroma Home Kocham Polskę jest dostępna w internetowym sklepie https://aromame.eu/

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Jak odróżnić wiarygodne informacje od fake newsów w sieci

Internet jest głównym źródłem informacji i rozrywki dla młodzieży. Kształtuje je opinie i postawy. Dlatego tak ważne jest, aby młodzi ludzie potrafili odróżnić wiarygodne źródła informacji od fake newsów w sieci.