Twój dom może pachnieć pysznymi owocami

Twój dom może pachnieć pysznymi owocami

Zapachy owoców wprowadzają do domu nastrój beztroskich wakacji i radości. Zaproś więc lato do domu i rozkoszuj się zapachem truskawek ze śmietaną i malinową konfiturą stworzonymi przez Aroma Home oraz Dorotę Szelągowską.

Słodkie, apetyczne zapachy pasują do każdego wnętrza. A ponieważ Dorota Szelągowska znana jest z tego, że dużą wagę przywiązuje do designu, zapachowe świeczki, patyczki i zawieszki stworzone przez Aroma Home we współpracy z nią nie tylko wspaniale pachną, ale też pięknie wyglądają. Są w gustownych opakowaniach, w biało-różową kratkę. Bo słodki zapach wymaga słodkiej oprawy.

Aroma Home & Dorota Truskawki ze śmietaną

Zapach świeżych truskawek polanych gęstą, słodką śmietaną to kwintesencja słonecznego, upalnego lata. Na samą myśl o tym słodkim deserze robi się błogo, beztrosko i przyjemnie. Taki właśnie słodki nastrój powinien panować w twoim domu.

  • Nuta głowy: mleko, truskawka.
  • Nuta serca: poziomka, pieczone jabłko, owoce leśne.
  • Nuta bazy: jagoda, karmel.

Aroma Home & Dorota Konfitura malinowa

Słodki zapach soczystych malin wygrzanych w słońcu. Nie można mu się oprzeć. Przywołuje wspomnienie szalonych wakacji, podczas których wszystko było ekscytujące. Zaproś go do domu, a zapanuje w nim poczucie beztroski i radości.

  • Nuta głowy: truskawka, malina, czarna porzeczka, rabarbar, jabłko.
  • Nuta serca: jaśmin, brzoskwinia, fiołek.
  • Nuta bazy: drzewo, paczula, wanilia.

W skład obu linii wchodzą: zapachowa świeca, patyczki oraz zawieszka z celulozy. Knot świeczki jest z drewna. Gdy się pali, imituje odgłosy kominka. Patyczki oraz zawieszka wykonane są z chłonnej celulozy.

Wszystkie produkty dostępne w internetowym sklepie https://aromame.eu/, świeczka zapachowa kosztuje 36,99 zł, patyczki zapachowe 32,99 zł, a zawieszka z celulozy 5,99 zł.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Tym pacjentom pomoc psychologiczna jest potrzebna na każdym etapie choroby

Choroba hematoonkologiczna bardzo często spada na pacjenta i jego rodzinę niespodziewanie. I choć na przestrzeni ostatnich lat postęp medycyny jest ogromny, to na każdym etapie leczenia — od podejrzenia choroby, poprzez pobyt w szpitalu, a także po zakończeniu leczenia, pacjentowi potrzebna jest pomoc psychologiczna.