Surf Hawaiian Dream – czyste i pachnące pranie

Surf Hawaiian Dream – czyste i pachnące pranie

Wybierając produkt do prania, szukamy przede wszystkim skutecznego detergentu, który rozprawi się z plamami na ulubionych ubraniach. Szybka analiza zawartości szafy podpowiada nam, że na jednym produkcie nie możemy poprzestać. Czy aby na pewno?

Nowe produkty Surf Hawaiian Dream to pierwsze detergenty Surf, które można z powodzeniem stosować zarówno do prania białych, jak i kolorowych tkanin. Wystarczy tylko odpowiednio posortować pranie.

Proszek, kapsułki i żel nie tylko zapewnią nieskazitelną czystość pranym tkaninom, ale również otulą je niezwykłym, tropikalnym zapachem, który zapewni im długotrwałą świeżość. Wszystko za sprawą zmysłowej kompozycji zapachowej, w której wyczujemy akordy soczystego melona oraz czerwonych owoców.

Proszek do prania Surf Hawaiian Dream zapewnia ubraniom idealną czystość i sprawia, że są miękkie w dotyku. Dodatkowo pozostawia przyjemny, owocowy zapach, który długo utrzymuje się na tkaninach. Co ważne, jest bardzo wydajny w użyciu. Cena: 12,99 zł/1,3 kg (20 prań), 18,99 zł/2,6 kg (40 prań), 23,99 zł/3,9 kg (60 prań), 28,29 zł/4,55 kg (70 prań).

Żel piorący Surf Hawaiian Dream do prania białych i kolorowych tkanin zapewnia im świeżość i wyjątkowy zapach owoców. Aby aromatyczne nuty jak najdłużej utrzymywały się na tkaninach,  ulotny zapach zamknięto w specjalnych mikrokapsułkach, które pękają i uwalniają zapach w trakcie pocierania tkaniny podczas prania. Jest wydajniejszy od dostępnych na rynku płynów do prania – wystarczy wlać do pralki tylko jedną nakrętkę. Cena: 14,69 zł/1 l (20 prań), 20,99 zł/2 l (40 prań), 29,29 zł/3 l (60 prań).

Polki cenią sobie wygodę i nowoczesne rozwiązania. Dlatego tak bardzo polubiły kapsułki do prania. Do tych praktycznych w użyciu produktów dołączają teraz kapsułki do prania Surf Hawaiian Dream. Wystarczy włożyć jedną kapsułkę do pralki, aby ubrania zachwycały świeżością i owocowym zapachem, który długo utrzymuje się na tkaninach. Cena: 14,69 zł/14 prań, 20,99 zł/30 prań, 29,29 zł/42 prania.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Otyłość to choroba, którą trzeba leczyć (ROZMOWA)

Otyłość to choroba. Jej przyczyną nie jest brak ruchu i objadanie się. To nieuprawnione, dyskryminujące i stygmatyzujące opinie — tłumaczy dr hab. Mariusz Wyleżoł, kierownik Warszawskiego Centrum Kompleksowego Leczenia Otyłości i Chirurgii Bariatrycznej.