Spersonalizowane serum Artistry Signature Select

Spersonalizowane serum Artistry Signature Select

Fot. materiały prasowe

Ponad 97 proc. kobiet wskazuje, że ma więcej niż jeden problem z cerą. Dlatego używamy zwykle kilku kremów naraz i serum lub musimy dokonywać wyboru produktu odpowiadającego najważniejszej potrzebie skóry twarzy.

Na szczęście naukowcy opracowali przełomowy kosmetyk Artistry Signature Select, składający się z bazy i aż trzech ampułek do stworzenia spersonalizowanego serum, dzięki któremu nie będziemy się już musiały zastanawiać, co dla naszej skóry stanowi największy problem.

Jedna skóra – kilka problemów

Skóra każdej kobiety jest niepowtarzalna i potrzebuje pielęgnacji dostosowanej specjalnie do jej typu i potrzeb. Okazuje się jednak, że większość z nas ma cerę, która wymaga pielęgnacji z ukierunkowaniem na więcej niż jeden cel. To, że skóra twarzy ma skłonność do przesuszenia, nie oznacza, że nie ma na niej także zmarszczek lub przebarwień. Jeśli jest niewystarczająco jędrna, może także potrzebować rozświetlenia. Oznacza to, że używamy kilku kosmetyków – każdy z nich odpowiada na inną potrzebę cery.

Moc Artistry Signature Select, jak wyjaśniają przedstawiciele marki Artistry, płynie z połączenia najwyższej jakości wyselekcjonowanych składników roślinnych Nutrilite z zaawansowanymi technologiami pielęgnacji skóry Artistry.

Artistry Signature Select to serum dedykowane każdemu, kto chce w sposób celowany dbać o swoją skórę. Łączy w sobie właściwości nawilżające, rozświetlające,  przeciwzmarszczkowe,  ujędrniające oraz niwelujące przebarwienia. Siła tego kosmetyku tkwi nie tylko w jego składnikach, ale i spersonalizowaniu do potrzeb  każdej skóry. Dla mnie, jako dermatologa, ważne są również badania potwierdzające jego skuteczność. Możliwość używania jednego preparatu na kilka problemów ułatwia niewątpliwie regularne stosowanie i eliminuje ryzyko alergii kontaktowej – tłumaczy dr n.med Małgorzata Huczek, dermatolog.

Andrzej Sawicki, ekspert marki Artistry, dodaje, że serum jest zdecydowanie bardziej skoncentrowane niż krem. Dociera głębiej i jest bardziej efektywne.

Stosowanie kilku serum naraz może obciążać skórę ze względu na dublowanie się właściwości baz, które są użyte do ich produkcji. Idealne rozwiązanie to jedna baza i klika składników czynnych. Naukowcy Artistry wyszli naprzeciw temu wyzwaniu, analizując wcześniej skórę twarzy 32 tys. osób. Rozbudowane testy przyniosły rezultat w postaci niepowtarzalnego, niezwykle efektywnego serum, które jest wycelowane w indywidualne potrzeby każdej z kobiet – mówi Andrzej Sawicki.

Baza + ampułki. Jak to działa?

Produkt sprzedawany jest w zestawie: baza + ampułka. Do takiego zestawu można dobrać dwie kolejne ampułki. W efekcie otrzymujemy serum, w którym w jednej bazie znajdują się trzy porcje składników aktywnych w takiej konfiguracji, jakiej potrzebujemy. Do wyboru są ampułki: nawilżająca, przeciwzmarszczkowa, ujędrniająca, niwelująca przebarwienia i rozświetlająca.

Jak rozpoznać preferencje skóry i wybrać odpowiednie ampułki?

Do dyspozycji jest bezpłatna aplikacja ARTISTRY Virtual Beauty! Można pobrać ją ze sklepu Google Play lub App Store. Należy wybrać opcję „pielęgnacja skóry” i zrobić sobie selfie. Aplikacja dokona analizy skóry i wskaże, jaki jest jej stan. To proste w obsłudze narzędzie łatwo dostarczy spersonalizowane zalecenia dotyczące potrzeb cery.

Kolejny krok to wybór od jednej do trzech ampułek Artistry Signature Select i obserwowanie efektów pielęgnacji dobranym indywidualnie do potrzeb swojej skóry zestawem.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

12-18 marca: bezpłatne badania okulistyczne w kierunku jaskry

Z okazji Światowego Tygodnia Jaskry Polskie Towarzystwo Okulistyczne