Siła jadu Mamushi ARG — trio w walce ze zmarszczkami i przebarwieniami

Siła jadu Mamushi ARG — trio w walce ze zmarszczkami i przebarwieniami

Masz widoczne zmarszczki, opadający owal twarzy, twoja skóra utraciła jędrność i pokryła się przebarwieniami? Spróbuj kuracji Siła jadu Mamushi ARG.

Na Siłę jadu Mamushi ARG składają się trzy główne elementy. Dwa z nich to pulsacyjne światło IPL i fala radiowa FR, które pobudzają produkcję kolagenu i elastyny oraz przyspieszają procesy odnowy komórkowej, dzięki czemu zwiększa się gęstość, elastyczność i jędrność skóry. Trzecim elementem są kosmetyki Yasumi Mamushi ARG bogate w argirelinę, które walczą ze zmarszczkami i bruzdami wywołanymi pracą mięśni.

Skorelowanie trzech czynników tak mocno ukierunkowanych na odmłodzenie skóry przybliża do celu, by zredukować zmarszczki i bruzdy, poprawić jędrność i napięcie, a tym samym owal twarzy, wyrównać koloryt — mówi Weronika Ziomek, Top Expert YASUMI Warszawa Powiśle.

Celem pulsacyjnego światła IPL jest redukcja widocznych procesów starzenia się skóry. Silne impulsy światła stanowią energię, która w głębszych warstwach skóry zostaje przemieniona na energię cieplną. Stymuluje ona fibroblasty, czyli komórki tkanki łącznej do produkcji kolagenu i elastyny. Obkurcza także już istniejące włókna kolagenowe, a przy okazji naczynka krwionośne i pory. Dzięki temu skóra zyskuje na jędrności, gęstości, elastyczności, a także na ładniejszym i równiejszym kolorycie.

Fale radiowe RF działają jak lifting, tyle że bez skalpela. Wykorzystywana podczas zabiegu energia fal radiowych zamieniana jest w ciepło. Tkanka podskórna podgrzewana jest miejscowo do ponad 40 ˚C, dzięki czemu zwiększa się ukrwienie skóry, a wraz z nim dotlenienie i odżywienie komórek. Fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu i elastyny, które są bezpośrednio odpowiedzialne za jędrność, elastyczność i gładkość skóry.

Podczas kuracji zostaje wykorzystana także moc kosmetyków YASUMI Mamushi ARG. Zawierają one argirelinę — neuropeptyd, który hamuje wytwarzanie acetylocholiny oraz katecholaminy, dzięki czemu przeciwdziała skurczom mięśni. Łatwo wnika w skórę i ekspresowo wygładza bruzdy i zmarszczki mimiczne. Efekt przypomina zastosowanie toksyny botulinowej, jednak argirelina nie jest toksyczna i nie wymaga iniekcji. Jej aplikacja jest bezpieczna.

Cena kuracji Siła jadu YASUMI Mamushi ARG wynosi od 420 zł, zależnie od wybranych stref.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Żel z sokiem z aloesu — wielofunkcyjny kosmetyk nie tylko na lato

Intensywnie nawilża, odżywia, koi, regeneruje i chroni przed fotostarzeniem. Można go stosować na włosy, twarz i ciało. Tak wszechstronne działanie zawdzięcza składowi, w którym 90 proc. stanowi sok z aloesu.