Serum wzmacniające i zagęszczające rzęsy

Serum wzmacniające i zagęszczające rzęsy

Lata doświadczeń w tworzeniu kosmetyków pozwoliły opracować marce INVEO nowoczesny, zaawansowany preparat, który wzmacnia, zagęszcza i wydłuża rzęsy, zapobiega ich wypadaniu, a do tego jest delikatny i hipoalergiczny.

Siłą serum INVEO Lashes2Love, bo o nim mowa, jest nowoczesna autorska formuła FullGrowth oparta o zaawansowane technologicznie produkty, a także cenne składniki naturalne. Dzięki niej kosmetyk skutecznie wzmacnia i regeneruje rzęsy, a także stymuluje ich wzrost. Z kolei za sprawą biopeptydów, ekstraktów z kiełków pszenicy oraz soi i bajkaliny, rzęsy krótkie i osłabione stają się mocne, dłuższe i odporne na uszkodzenia. Producent zapewnia, że spektakularne efekty działania serum widoczne będą już po 6 tygodniach.

Serum do rzęs Lashes2Love przeszło szereg badań, które potwierdzają jego bezpieczeństwo zarówno dla oczu, jak i delikatnej skóry wokół nich. Dlatego preparat bez obaw mogą stosować osoby ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii. Serum Lashes2Love nie podrażnia i nie uczula. Można stosować je w przypadku makijażu permanentnego i przedłużonych rzęs.

Produkt dostępny jest na stronie coloris.sklep.pl, jego cena to 79,99 zł za opakowanie zawierające 3,5 ml.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Światowy Dzień AIDS. Liczba zakażeń ciągle wzrasta, ale nie chcemy rozmawiać o HIV

1 grudnia to Światowy Dzień z AIDS. Według