Rusza nowy sezon programu #JesteśmyDlaDzieci

Rusza nowy sezon programu #JesteśmyDlaDzieci

Już jutro (6 września) Polsat News można będzie zobaczyć program Fundacji Polsat #JesteśmyDlaDzieci , w którym widzowie poznają niezwykłych bohaterów, dzieci i ich rodziców opowiadających o codziennych zmaganiach z różnymi schorzeniami.

Tak jak do tej pory, w programie nie zabraknie świetnych specjalistów, którzy na co dzień walczą o zdrowie i życie małych pacjentów oraz informacji o tym, jak zapobiegać problemom zdrowotnym dzieci. Emisja #JesteśmyDlaDzieci odbywać się będzie w każdą niedzielę o godz. 13:30. Program poprowadzi Bartosz Kwiatek.

Twórcy programu zapewniają, że nie zabraknie wzruszeń, emocji i sukcesów dzielnych bohaterów, którzy z siłą największych wojowników zmagają się z ciężkimi chorobami. Sami pomagają, trzymają kciuki i towarzyszą dzieciom na tej niełatwej drodze, jaką jest proces leczenia czy rehabilitacji. Pokazują również, jak najnowsze osiągnięcia medycyny w połączeniu z wiedzą wybitnych specjalistów zbliżają do zwycięstwa. Na drodze do tego zwycięstwa są też widzowie, ludzie o otwartych sercach, którzy wspierają Fundację Polsat. W programie #JesteśmyDlaDzieci można zobaczyć, jak wielka jest ich moc.

– Z radością wracamy do naszego studia i z całym zespołem przygotowujemy program, który dosłownie chwyta za serce. Nas także, bo trudno być obojętnym, kiedy jesteśmy tak blisko dziecka, jego rodziny i patrzymy na niezwykłą, często trudną walkę o zdrowie i życie. Nie da się ukryć, że pandemia koronawirusa w wielu przypadkach tę walkę utrudnia. Na szczęście nasi bohaterowie nie poddają się i mogą liczyć na fantastycznych specjalistów, którzy czasami wręcz przesuwają granice medycyny, żeby na końcu zaplanowanej terapii zobaczyć uśmiech dziecka i radość jego rodziców, bo udało sięmówi red. Bartosz Kwiatek, prowadzący program #JesteśmyDlaDzieci.

W pierwszym odcinku nowego sezonu ekipa programu wraca do bohaterów, którym koronawirus przerwał rehabilitację albo pojawił się w przełomowym momencie ich leczenia. Walka nie była łatwa, ale wygrali. Widzowie dowiedzą się, jak bardzo koronawirus utrudnia proces leczenia i powrotu do zdrowia. Kamera #JesteśmyDlaDzieci odwiedzi również szkoły, do których w pandemicznych warunkach wrócili 1 września uczniowie.

W kolejnych wydaniach programu zostaną poruszone takie tematy jak: stres, depresja, szczepienia, wzrok, słuch czy smog i jego wpływ na nasz organizm.

– Program #JesteśmyDlaDzieci to perełka Fundacji, którym zbudowała wierną widownię. Zwłaszcza w okresie kwarantanny, gdy w programie poruszaliśmy tematy związane z wpływem koronawirusa na zdrowie naszych pociech. Od najbliższej niedzieli wracamy z kolejnymi tematami niezwykle ważnymi dla dzieci i ich rodziców. Będziemy także walczyć o czyste powietrze i czystą Polskę. Wiemy, że szkodzi nam smog, a szczególnie naszym dzieciom. Ale też wiemy, jak z nim walczyć. Łączymy siły ze Stowarzyszeniem Program Czysta Polska i razem chcemy zmieniać nasz kraj. Zmieniać nawyki, uczyć ekologii, dbałości o planetę i Polskę w trosce o zdrowie i życie nasze i najmłodszychmówi Małgorzata Nawrocka, przewodnicząca Rady Fundacji Polsat.

– Godzina 13:30 to już tradycyjnie moment, gdy możemy oglądać program Fundacji Polsat. Wyborowi tematów, które zostaną w tym sezonie poruszone w programie, zawsze przyświecał ten sam cel – #JesteśmyDlaDzieci. Ich zdrowie oraz profilaktyka są dla nas najważniejsze. Zapraszamy w każdą niedzielę do Polsat Newszachęca Krystyna Aldridge-Holc, prezes Fundacji Polsat.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

5 pomysłów na wiosenne kanapki z pomidorem

Soczysty, pełen witamin i antyoksydantów, jest idealnym składnikiem lekkich, zdrowych i niezwykle kolorowych kanapki. Oto pięć pomysłów na wiosenne kanapki z pomidorem w roli głównej, które zadowolą każdego smakosza.