Zabieg Hi Muscle – alternatywa dla klasycznych przysiadów i brzuszków?

Zabieg Hi Muscle – alternatywa dla klasycznych przysiadów i brzuszków?

Leżysz, nic nie robisz, a rzeźbisz mięśnie. Bez grama potu i obaw przed bólem w dolnej partii pleców. Brzmi jak science fiction? Ale to już rzeczywistość – zapewniają twórcy zabiegu Hi Muscle opartego o elektromagnetyczną technologię.

– Hi Muscle (High-Intensity Electromagnetic Muscle) to nowoczesny, bezbolesny, nieinwazyjny zabieg, który pomaga wyrzeźbić mięśnie oraz wymodelować sylwetkę w partiach opornych na klasyczne ćwiczenia. Poprawia wygląd mięśni brzucha, ud, ramion, pleców, zaokrągla i podnosi pośladki. Pokochały go klientki, które marzą o efekcie brazylijskich pośladków oraz panowie, którzy mimo diety i ćwiczeń nie radzą sobie z tak zwaną oponką – tłumaczy Michalina Dyczkowska, Creative Manager Yasumi Polska.

Efekty zabiegu to zasługa elektromagnetycznej technologii o wysokiej częstotliwości, która wywołuje supramaksymalne skurcze. – A dokładniej mówiąc 20 000 skurczów w ciągu 30 minut – dodaje Michalina Dyczkowska. Takich efektów nie osiągnie nikt nawet podczas intensywnego treningu. Hi Muscle angażuje 100% mięśni, a nie 50% jak podczas tradycyjnych ćwiczeń. Ponadto organizm stymulowany jest do lipolizy, czyli rozkładania tłuszczów, oraz do apoptozy – zaplanowanej śmierci komórek tłuszczowych i usunięcia ich z organizmu. To naturalny, bezpieczny proces redukcji tkanki tłuszczowej i budowy masy mięśniowej, tyle że szybszy i skuteczniejszy. Seria pięciu zabiegów po 30 minut buduje mięśnie jak intensywny 12-tygodniowy cykl treningów oporowych.

Jak przebiega zabieg Hi Muscle

Ekspert YASUMI, bo to salony tej marki wprowadziły do swojej oferty Hi Muscle, najpierw przeprowadza wywiad. Przeciwwskazaniami do zabiegu są bowiem: rozrusznik serca, silikonowe implanty oraz metalowe elementy znajdujące się w obrębie partii ciała poddawanej zabiegowi. Jeśli nie ma przeciwwskazań, ekspert nakłada na ciało pasy, pod które podpina 2-4 pady zabiegowe. Ustawia odpowiedni program skurczów mięśni. Jeśli skurcze okażą się zbyt intensywne lub zbyt słabe, modyfikuje je w trakcie zabiegu. Klient nie odczuwa bólu, a jedynie wibracje i pracę mięśni. Zabieg trwa 30 minut.

Co dzieje się po zabiegu Hi Muscle

Przez 2 dni po zabiegu niektóre osoby odczuwają zakwasy, tak jak po intensywnym treningu. Standardowo zabieg wykonuje się raz w tygodniu, chyba że ekspert zaleci inaczej. Efekty działania Hi Muscle widać po przeprowadzeniu całej serii na jedną partię mięśni. Jedna seria to cztery zabiegi. Mięśnie brzucha, pleców, ramion, ud czy pośladków stają się mocniejsze. Sylwetka robi się smuklejsza, bardziej wyrzeźbiona. Pośladki są podniesione i zaokrąglone, a brzuch twardszy i jędrniejszy.

Z zabiegu korzystają zarówno panie, jak i panowie. Kuracja wybierana jest najczęściej przez mężczyzn, którzy nie lubią lub nie mogą ćwiczyć albo na przykład ze względu na kontuzję odcinka krzyżowego nie mogą wykonywać klasycznych brzuszków czy przysiadów. Parametry zabiegu za każdym razem są ustawiane indywidualnie i dostosowywane do preferencji klienta.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Otyłość to choroba, którą trzeba leczyć (ROZMOWA)

Otyłość to choroba. Jej przyczyną nie jest brak ruchu i objadanie się. To nieuprawnione, dyskryminujące i stygmatyzujące opinie — tłumaczy dr hab. Mariusz Wyleżoł, kierownik Warszawskiego Centrum Kompleksowego Leczenia Otyłości i Chirurgii Bariatrycznej.