Piękna, bo Zdrowa 2018

Piękna, bo Zdrowa 2018

- Aktualności

3 i 4 lutego w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się inauguracja kampanii społecznej “Piękna, bo Zdrowa 2018”. Uczestniczące w niej panie będą mogły bezpłatnie wykonać badanie cytologiczne oraz zbadać się w kierunku obecności genotypów 16 i 18 wirusa HPV.

Celem akcji jest zachęcanie kobiet do profilaktyki antynowotworowej (ze szczególnym naciskiem na cytologię). Jej partnerem jest firma Signal Iduna, a  organizatorem Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości.

Badania będą się odbywały w sobotę i niedzielę w godz. 9.00-21.00. Może z nich skorzystać każda kobieta, bez względu na wiek. Nie trzeba się na nie wcześniej zapisywać, wystarczy zgłosić się do cytobusu, który będzie czekał przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Wychodząc z niego, każda pani otrzyma upominek (kosmetyki) i będzie mogła przejść do mobilnego salonu piękności firmy Inglot, by bezpłatnie skorzystać tam z porad wizażysty.

Z kolei w Kinotece, w Zakątku Kobiet urządzonym na stoisku Signal Iduny, na odwiedzających czekać będą specjaliści, którzy opowiedzą o profilaktyce przeciwnowotworowej i prywatnej opiece medycznej.

W sobotę między godz. 10.00 a 13.00 gośćmi specjalnymi będą ambasadorki kampanii “Piękna, bo Zdrowa 2018”: Olga Borys, Kasia Cerekwicka, Julia Wieniawa, Agnieszka Więdłocha, Nicole Sochacki-Wójcicka (@mamaginekolog) oraz założycielka Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości Ida Karpińska.

Więcej szczegółów o akcji na profilu FB organizatora: http://www.facebook.com/kwiatkobiecosci

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

Wielkie Badanie Wzroku w salonach Vision Express

Co szósty Polak nigdy nie był u okulisty