Perfecta Fenomen C – kosmetyki do zadań specjalnych

Perfecta Fenomen C – kosmetyki do zadań specjalnych

Krem na dzień i na noc, balsam pod oczy i na powieki, maska na twarz, szyję i dekolt oraz booster marki Perfecta – wszystkie te produkty zawierają trzy skoncentrowane formy witaminy C. Pewnie dlatego tak skuteczne jest ich działanie. Warto je wypróbować na sobie. My już to zrobiliśmy.

Jakie są nasze wnioski?

Producent (Dax Cosmetics), wprowadzając je w 2016 roku na rynek, wcale nie przesadził, zachwalając ich korzystne działanie na skórę. Nie dość, że poprawiają jej napięcie, to świetnie ją nawilżają, wygładzają i wyrównują jej koloryt. Co ważne, rozjaśniają niewielkie przebarwienia, co z pewnością jest zasługą zawartej w nich witaminy C.

Ponadto, każdy z nich został wzbogacony kwasem hialuronowym, retinolem oraz fitohormonami lub ceramidami biomimetycznymi.

Fot. Maja Marklowska-Dzierżak

Nam najbardziej przypadła do gustu maska na twarz, szyję i dekolt (na zdjęciu powyżej). Stosując ją dwa-trzy razy w tygodniu, już po kilku tygodniach widać efekty – skóra jest wygładzona, doenergetyzowana i świetnie nawilżona. Producent radzi, aby nakładać ją grubszą warstwą na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, a po około 10-15 minutach nadmiar produktu wmasować w skórę lub zmyć wacikiem nasączonym wodą.

W naszej opinii nie trzeba jej usuwać, świetnie wchłania się w skórę, zwłaszcza przesuszoną, „ziemistą” i pozbawioną energii.

Polecamy!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Choroby przełyku. Jakie badanie może zastąpić nieprzyjemną gastroskopię?

W ostatnich latach wzrasta liczba zachorowań na raka