Otwarto pierwszą w Polsce Akademię Makijażu Mineralnego

Otwarto pierwszą w Polsce Akademię Makijażu Mineralnego

Fot.: materiały prasowe

Nosi nazwę Akademia Makijażu Mineralnego PROTEA ART im. Jane Iredale, a została otwarta 13 września w Warszawie.

Jej oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które chcą zostać profesjonalnymi wizażystami oraz uprawiających już ten zawód, ale chcących wzbogacić swoją wiedzę i umiejętności, a także zakres usług o wykonywanie makijażu mineralnego.

Akademia Makijażu Mineralnego PROTEA ART im. Jane Iredale to miejsce pełne dyplomowanych wizażystów z pasją, zdobywających kolejne stopnie wtajemniczenia w makijażu mineralnym, wizażu, odkrywaniu piękna w każdej osobie. Chętnie podzielimy się naszymi umiejętnościami i wiedzą – zapewniła podczas uroczystości otwarcia Magdalena Kołodziejczyk, make-up artist jane iredale i główny szkoleniowiec akademii.

Po uroczystym przecięciu wstęgi, wizażystki zaprezentowały pokaz makijażu na bazie kosmetyków marki jane iredale. Zaproszeni goście mogli skorzystać z przygotowanych na tę okazję atrakcji – aplikacji makijażu mineralnego, stylizacji brwi, czy analizy kolorystycznej. Na otwarciu pierwszej w Polsce Akademii Makijażu Mineralnego pojawiła się m.in. aktorka teatralna i wokalistka Agnieszka Mrozińska (na zdjęciu poniżej).

W ofercie akademii znaleźć można zarówno szkolenie od podstaw, czyli półroczną Akademię Makijażu Mineralnego, miesięczne kursy PRO Minerals, jak również jedno-, dwu- i trzydniowe warsztaty tematyczne:

  • Makeup Care – makijaż medyczny, skierowany głównie do kosmetologów, dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej,
  • Makeup Beauty – makijaż biżuteryjny,
  • Makeup Wedding – makijaż ślubny,
  • Makeup Young – makijaż odmładzający,
  • Makeup Teenage – makijaż dla nastolatek,
  • Makeup Color – warsztaty z analizy kolorystycznej,
  • Makeup Brow – warsztaty poświęcone profesjonalnej stylizacji brwi.

Będą też lekcje indywidualne Be Beautiful dla osób, które nie czują się pewnie, wykonując sobie makijaż dzienny czy wieczorowy, mają problem z doborem odpowiednich kosmetyków czy ich kolorystyki.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim to, że pracujemy wyłącznie na kosmetykach mineralnych. Chcemy uświadamiać panie, dlaczego makijaż mineralny jest najlepszym wyborem. Jak wpływa na naszą skórę. Czego w makijażu unikać, a przede wszystkim będziemy powtarzać jak mantrę, że makijaż mineralny jane iredale to przedłużenie codziennej pielęgnacji skóry – mówi Magdalena Kołodziejczyk.

Terminy szkoleń i warsztatów oraz ich ceny pojawią się wkrótce na stronie internetowej akademii  www.proteaart.pl oraz na jej profilu facebookowym: @proteaart.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Choroby przełyku. Jakie badanie może zastąpić nieprzyjemną gastroskopię?

W ostatnich latach wzrasta liczba zachorowań na raka