Odmładzająca moc różowej witaminy w Yoskine Supreme-Vit B12 & C

Odmładzająca moc różowej witaminy w Yoskine Supreme-Vit B12 & C

Ze względu na swoje właściwości witaminy należą do ulubionych składników wykorzystywanych do produkcji kosmetyków. Jedną z witamin, które w ostatnim czasie cieszą się dużym zainteresowaniem, jest B12.

Pielęgnacyjny potencjał tej witaminy wykorzystano w najnowszej linii kosmetyków Sepreme-Vit B12 & C marki Yoskine.

Witamina B12, znana do tej pory głównie jako składnik suplementów diety, świetnie regeneruje skórę, przyspiesza odnowę komórek i spowalnia proces fotostarzenia. Ponadto łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Dzięki niej skóra odzyskuje młodzieńczą świeżość, wygląda na zrelaksowaną i wolniej się starzeje. Działanie witaminy B12 wspomaga innowacyjna forma witaminy C połączona z wektorem krzemowym, który zapewnia szybsze i skuteczniejsze przenikanie do najgłębszych warstw skóry.

YOSKINE SUPREME-VIT B12 & C działa niczym „witaminowy zastrzyk”: redukuje zmarszczki, poprawia koloryt, rozjaśnia przebarwienia, wzmacnia napięcie skóry. Kosmetyki z tej linii przyciągają wzrok różowym kolorem, który jest w 100 proc. naturalny — to charakterystyczna barwa witaminy B12.

W produktach zastosowano nowatorską technologię IN’DETOX & YO’ACTIVE, inspirowaną odkryciem japońskiego naukowca dotyczącym autofagii komórkowej. Ma ona za zadanie łączenie detoksykacji komórek skóry z silnym działaniem odmładzającym. Oczyszcza komórki, przez co dostarczane do skóry składniki aktywne mogą działać znacznie skuteczniej.

YOSKINE SUPREME-VIT B12 & C to prawdziwy zastrzyk witamin, przywracający młodzieńczy blask. Linia składa się z pięciu produktów. Są to:

  • ODMŁADZAJĄCE SERUM REDUKUJĄCE PRZEBARWIENIA (69,99 zł/30 g) – działa przeciwzmarszczkowo i skutecznie redukuje plamy oraz przebarwienia widoczne
    na skórze. Oprócz witaminy B12 zawiera witaminę C i kwas traneksamowy.
  • KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY NA DZIEŃ 50+ (67,99 zł/50 ml) – dzięki wysoce aktywnym witaminom redukuje zmarszczki i przebarwienia oraz regeneruje skórę. Zawiera witaminę B12, witaminę C i lifting polisacharydowy z cykorii.
  • KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY NA NOC 50+ (67,99 zł/50 ml) – dzięki wysoce aktywnym witaminom, działa przeciwzmarszczkowo i wygładzająco na skórę oraz niweluje przebarwienia. Zawarte w nim składniki aktywne to witamina B12, witamina C i olej pistacjowy.
  • KREM SILNIE PRZECIWZMARSZCZKOWY NA DZIEŃ 60+ (67,99 zł/50 ml) działa jak rozświetlający regenerator, rozprasowuje zmarszczki i poprawia gęstość skóry. Zawiera witaminę B12, witaminę C i lifting polisacharydowy z czerwonej algi.
  • KREM SILNIE PRZECIWZMARSZCZKOWY NA NOC 60+ (67,99 zł/50 ml) intensywnie wypełnia zmarszczki, odbudowuje strukturę skóry i niweluje przebarwienia. Zawiera witaminę B12, witaminę C i olej cupuacu.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Upał może być bardzo groźny dla serca i naczyń

W trakcie upału serce pracuje intensywniej niż zwykle. Jednak u osób z chorobą wieńcową, po zawale, z wadami zastawkowymi lub nieleczonym nadciśnieniem tętniczym może nie sprostać dodatkowym obciążeniom.