Rossmann: nadchodzi weekend darmowej dostawy, tym razem z marką NYX

Rossmann: nadchodzi weekend darmowej dostawy, tym razem z marką NYX

Fot. materiały prasowe

Już w najbliższy weekend (21 i 22 października) klienci drogerii internetowej Rossmann będą mogli skorzystać z darmowej dostawy zakupów. Wystarczy, że dodadzą do swojego koszyka przynajmniej jeden produkt marki NYX.

Darmowa dostawa produktów Rossmann obowiązuje zarówno przy wysyłce kurierskiej, jak i paczkomatowej i łączy się z innymi promocjami.

Jak informuje biuro prasowe sieci drogerii Rossmann, w asortymencie drogerii internetowej znajduje się ponad 500 produktów NYX Professional Makeup. Są wśród nich m.in. pomadki, eyelinery, błyszczyki, cienie do powiek, kredki do ust, róże do policzków, tusze do brwi, szminki czy pędzle do makijażu. Żeby skorzystać z darmowej dostawy, wystarczy do swoich zakupów dodać przynajmniej jeden z tych produktów.

Akcja obowiązuje tylko w najbliższy weekend (21-22 października) i dotyczy całego asortymentu dostępnego online na: www.rossmann.pl. Żeby wziąć w niej udział, należy wybrać jedną z dwóch opcji dostawy: kurierską lub paczkomatową i opłacić zakupy z góry bądź za pobraniem.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Tym pacjentom pomoc psychologiczna jest potrzebna na każdym etapie choroby

Choroba hematoonkologiczna bardzo często spada na pacjenta i jego rodzinę niespodziewanie. I choć na przestrzeni ostatnich lat postęp medycyny jest ogromny, to na każdym etapie leczenia — od podejrzenia choroby, poprzez pobyt w szpitalu, a także po zakończeniu leczenia, pacjentowi potrzebna jest pomoc psychologiczna.