Międzynarodowe Targi Wizażu i Pielęgnacji pod naszym patronatem

Międzynarodowe Targi Wizażu i Pielęgnacji pod naszym patronatem

Pierwszy weekend grudnia może być najpiękniejszym w tym roku. A wszystko za sprawą Oh!Beauty Warszaw – wyjątkowego wydarzenia, które skupi w warszawskim Centrum EXPO XXI najlepszych producentów i dystrybutorów kosmetyków w Polsce. Portal Healthy&Beauty będzie jego patronem medialnym.

Wyjątkowa formuła eventu, podczas którego mają szansę spotkać się pasjonaci kosmetyków w Polsce, jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów oraz osób mających styczność z branżą beauty. Zostały na niego zaproszone najlepsze makijażystki oraz znane i rozpoznawalne youtuberki.

W strefie make-up można będzie podpatrzeć, jak pracują profesjonalni makijażyści, a także poznać nowinki w kategorii kosmetyków kolorowych oraz akcesoriów do makijażu. Uczestników Międzynarodowych Targów Wizażu i Pielęgnacji Oh!Beauty Warszaw z pewnością zainteresuje również strefa manicure, w której dostępne będą kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji i stylizacji paznokci. Moc atrakcji zagwarantuje również strefa pielęgnacji, w której każda kobieta będzie mogła dowiedzieć się, jakie kosmetyki do pielęgnacji są najbardziej odpowiednie dla jej skóry i w jaki sposób powinna się o nią zatroszczyć.

Oh!Beauty Warsaw to pierwsze wydarzenie targowe w Polsce, którego organizatorzy zrezygnowali z rozbudowanej strefy kosmetyki profesjonalnej oraz medycyny estetycznej.

Jeśli:

  • interesujesz się kosmetykami
  • lubisz testować nowości
  • chcesz uzupełnić swoją kosmetyczkę o wyjątkowe produkty
  • jesteś ciekawa, jakie kosmetyki wybrać dla siebie spośród dostępnych na rynku
  • chcesz nauczyć się od najlepszych, jak wykonać makijaż na każdą okazję
  • prowadzisz swój kanał w mediach społecznościowych i chciałabyś go rozwijać
  • masz ochotę wraz z przyjaciółkami spędzić wyjątkowy, pełen atrakcji weekend

koniecznie wybierz się 1-2 grudnia na Oh!Beauty Warsaw do Centrum EXPO XXI, mieszczącego się w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

Więcej informacji TUTAJ.

 

 

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Wady wzroku. Jak pozbyć się okularów?

Masz krótkowzroczność, dalekowzroczność lub astygmatyzm? A może wykryto