Meso Resveratrol Peel — zabieg odbudowujący gęstość skóry

Meso Resveratrol Peel — zabieg odbudowujący gęstość skóry

Zaczynasz tracić owal twarzy i dostrzegasz coraz więcej zmarszczek? To czas na intensywną terapię odmładzającą! Wypróbuj Meso Resveratrol Peel — zabieg, który może sprawić, że znowu poczujesz pod palcami jędrną, gęstą i sprężystą skórę.

Meso Resveratrol Peel to intenywna terapia dedykowana cerom z widocznym wiotczeniem, osłabieniem włókien kolagenowych, obwisłościami, wymagających liftingu i zagęszczenia. Główną rolę odgrywa w niej tylko jeden składnik. Jest nim resweratrol — substancja pochodzenia roślinnego obecna m.in. w czerwonych winogronach.

Resweratrol to składnik o bardzo silnych właściwościach antyoksydacyjnych. Niszczy wolne rodniki, chroni i wzmacnia włókna elastynowe i kolagenowe, działa też przeciwzapalnie. Przyspiesza procesy regeneracyjne, łagodzi zaczerwienienia i rozjaśnia koloryt skóry.

Meso Resveratrol Peel poprawia gęstość skóry i owal twarzy

Sygnałem alarmowym, który powinien cię skłonić do wizyty w gabinecie kosmetycznym, jest wiotczenie skóry. Robi się ona mniej sprężysta, brwi, policzki i podbródek opadają — najpierw minimalnie, ale z każdym dniem proces ten jest coraz bardziej dostrzegalny gołym okiem. To wynik spowolnionej produkcji białek — kolagenu i elastyny.

W czym może ci pomóc resweratrol — główny składnik terapii Meso Resveratrol Peel?

– Resweratrol to wymarzony składnik terapii, które mają na celu odmłodzenie skóry — mówi Agnieszka Zimna, trenerka YASUMI College. – My wykorzystywaliśmy go do tej pory przy peelingu, ale znając potencjał tego składnika, chcieliśmy czegoś więcej. Opracowaliśmy terapię Meso Resveratrol Peel, która wykorzystuje resweratrol podczas peelingu oraz mikronakłuć, co daje fantastyczne efekty — dodaje.

Resweratrol radzi sobie z wiotkością skóry. Może podnieść opadnięte kąciki ust, podbródek czy policzki. Jest w stanie zredukować zmarszczki i bruzdy, które powstają w wyniku naturalnej mimiki. Celem terapii wykorzystujących resweratrol jest poprawa gęstości skóry i owalu twarzy.

Czytaj też: 3 zabiegi, które zrelaksują twoje ciało, twarz i stopy

Etapy terapii Meso Resveratrol Peel

Zabieg Meso Resveratrol Peel zaczyna się od demakijażu i oczyszczenie skóry z wszelkich zanieczyszczeń, by przygotować ją do kolejnych etapów terapii.

Drugim etapem jest peeling chemiczny na bazie resweratrolu, który dogłębnie oczyszcza skórę i usuwa martwy naskórek, dzięki czemu skóra jest odświeżona i dobrze przygotowana do wchłaniania składników aktywnych. Celem tego etapu jest również redukcja drobnych zmarszczek, zmniejszenie zaczerwienienia i poprawa kolorytu.

Kolejny etap terapii to mikronakłucia skóry z ampułką zawierającą resweratrol. Ten etap ma pobudzić skórę do pracy, przyspieszyć produkcję kolagenu i elastyny, a tym samym doprowadzić do zagęszczenia skóry, zmniejszenia jej wiotkości, uniesienia owalu i poprawy rysów twarzy oraz redukcji zmarszczek.

Cena zabiegu Meso Resveratrol Peel na twarz to ok. 1100 zł, na twarz i szyję – 1300 zł, a na twarz, szyję i dekolt – 1500 zł. Można go wykonać w wybranych gabinetach YASUMI w całej Polsce.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Tym pacjentom pomoc psychologiczna jest potrzebna na każdym etapie choroby

Choroba hematoonkologiczna bardzo często spada na pacjenta i jego rodzinę niespodziewanie. I choć na przestrzeni ostatnich lat postęp medycyny jest ogromny, to na każdym etapie leczenia — od podejrzenia choroby, poprzez pobyt w szpitalu, a także po zakończeniu leczenia, pacjentowi potrzebna jest pomoc psychologiczna.