Mazowiecki Szpital Allenort zmienił właściciela i nazwę

Mazowiecki Szpital Allenort zmienił właściciela i nazwę

Dołączając do sieci Centrum Zdrowia Psychicznego Mind Health, zarządzanej przez Centrum Medyczne Damiana, Mazowiecki Szpital Allenort w Warszawie zmienił nazwę na Mazowiecki Szpital Mind Health.

– Fuzja, w ramach której Centrum Medyczne Damiana przejęło w zarządzanie szpital i placówki terapeutyczne Allenort, jest bardzo ważnym momentem w historii całej polskiej psychiatrii. Pierwszy tego typu prywatny szpital w kraju dołączył do grupy placówek zarządzanych przez podmiot będący częścią Medicoveru, jednej z największych spółek funkcjonujących na polskim rynku zdrowia. Działając wspólnie, jesteśmy w stanie skutecznie zwiększać nasze możliwości w świadczeniu profesjonalnych usług psychiatrycznych i psychoterapeutycznych. Możemy teraz zaoferować pomoc jeszcze szerszej grupie pacjentów – podkreśla Marek Kubicki, członek zarządu Centrum Medycznego Damiana.

Mazowiecki Szpital Allenort był pierwszym pełnoprofilowym prywatnym szpitalem psychiatrycznym w Polsce. Po zmianie właściciela dołączył do kilkunastu placówek medycznych zarządzanych przez Centrum Medyczne Damiana w całym kraju. Zmiana nazwy szpitala ma wzmocnić jego identyfikację z Mind Health.

Czy pociągnie to za sobą również zmiany w dotychczasowej działalności placówki?

– Zmiany zachodzące w naszym szpitalu psychiatrycznym skupiają się wyłącznie wokół jego nazwy oraz podmiotu zarządzającego. Wszyscy zatrudnieni przez nas pracownicy zachowali swoje posady oraz dotychczasowe stanowiska bez względu na dokonaną fuzję. Modyfikacjom nie ulega także zakres działań szpitala, świadczonych w nim usług oraz najwyższych standardów opieki medycznej, na które od samego początku kładziemy największy nacisk – wyjaśnia Marek Kubicki.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Poznaj nowość Vichy: krem Liftactiv B3 na noc

Noc, choć często nie docenia się jej roli w codziennej pielęgnacji, jest momentem, gdy nasza skóra odzyskuje blask i witalność. Naukowcy zajmujący się chronobiologią — nauką o rytmach dobowych, w jakich funkcjonuje człowiek, dowodzą, że to właśnie po zmierzchu skóra jest najbardziej aktywna i uruchamia szereg procesów służących jej odnowie i regeneracji.