Masz aplikację Rossmann PL? Rozgryź Cenę i wygraj e-kartę podarunkową

Masz aplikację Rossmann PL? Rozgryź Cenę i wygraj e-kartę podarunkową

Fot. materiały prasowe

Rozgryź Cenę to nazwa interaktywnej zabawy w aplikacji Rossmann PL. Osoby, które najlepiej wytypują ceny produktów z aktualnej gazetki promocyjnej Rossmanna, mają szanse na wygranie e-karty podarunkowej o wartości 20 zł.

– Miesięcznie organizujemy kilka edycji naszej akcji i za każdym razem do wygrania jest 2 tys. kart podarunkowych do drogerii o wartości 20 zł — informuje biuro prasowe Rossmanna.

Fani promocji w Rossmannie mają doskonałą okazję, żeby wykazać się swoją wiedzą i jeszcze dokładniej zapoznać z bieżącą ofertą. Przy okazji mogą wygrać kartę podarunkową.

– Zasady naszej akcji są bardzo proste. Sekcja “Rozgryź Cenę” wyświetla się użytkownikom aplikacji kilka razy w miesiącu. Za każdym razem, wraz ze zmieniającymi się promocjami, muszą oni odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących aktualnych cen w gazetce i na jedno dodatkowe pytanie konkursowe — tłumaczą w Rossmannie.

Uczestnicy, którzy będą najbliżej poprawnych odpowiedzi, mogą zdobyć jedną z 2 tys. kart podarunkowych do drogerii Rossmann o wartości 20 zł. Warto regularnie zaglądać do aplikacji, aby nie przegapić kolejnej edycji zabawy i szansy na zdobycie karty.

Aby wziąć udział w zabawie, należy pobrać lub zaktualizować aplikację Rossmann PL w swoim telefonie i dołączyć do Klubu Rossmann. Pozostaje jeszcze znaleźć sekcję Rozgryź Cenę w aplikacji i odpowiedzieć na pytania.

Wyniki konkursu będą ogłaszane regularnie, po zakończeniu każdej edycji.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Poznaj nowość Vichy: krem Liftactiv B3 na noc

Noc, choć często nie docenia się jej roli w codziennej pielęgnacji, jest momentem, gdy nasza skóra odzyskuje blask i witalność. Naukowcy zajmujący się chronobiologią — nauką o rytmach dobowych, w jakich funkcjonuje człowiek, dowodzą, że to właśnie po zmierzchu skóra jest najbardziej aktywna i uruchamia szereg procesów służących jej odnowie i regeneracji.