Makijaż mineralny Airbrush od jane iredale

Makijaż mineralny Airbrush od jane iredale

Fot. Maja Marklowska-Dzierżak

Żywe kolory i naturalne składniki – tak pokrótce można by określić trendy w wiosennym makijażu marki jane iredale.

Zwolenniczki neutralnych i cielistych cieni również znajdą coś dla siebie w najnowszej kolekcji jane iredale – pretty in a snap. W jej skład wchodzą: zestaw 3 w 1 Snap Happy Mekeup Kit (puder, róż oraz potrójne cienie do powiek), dwie pomadki PureMoist, dwa kremowe eyelinery Mystikol oraz długotrwała pomadka z błyszczykiem Lip Fixation.

Przy tworzeniu kolekcji pretty in a snap kierowaliśmy się najnowszymi trendami prezentowanymi na modowych wydarzeniach Fashion Week. Zaobserwowaliśmy tam pewien kierunek w makijażu: mocno podkreślone oczy, często odważnym kolorem, oraz delikatne, cieliste usta. Dlatego właśnie takie produkty znalazły się w naszej wiosennej kolekcji: szmaragdowy i szafirowy eyeliner oraz pomadki w odcieniu nude – poinformowała Natalie Soto, globalny edukator jane iredale.

Natalie Soto była niedawno w Polsce i spotkała się z dziennikarkami, aby zaprezentować im makijaż mineralny wykonany techniką Airbrush. Jest to makijaż natryskowy. Bardzo trwały, bo utrzymuje się na skórze przez wiele godzin, a jednocześnie nie zatyka porów i pozwala skórze normalnie oddychać. Dlatego jest polecany również paniom o cerze wrażliwej i skłonnej do podrażnień i wyprysków. Świetnie nadaje się na specjalne okazje, np. na ślub. Marka jane iredale jako pierwsza w Polsce wprowadziła go do swojej oferty.

Chcecie wiedzieć, jak krok po kroku wykonuje się taki makijaż? Poniżej zamieszczamy zdjęcia z pokazu Natalie Soho.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Long-COVID, czyli odległe skutki infekcji COVID-19 u dzieci

PIMS był do tej pory jedyną znaną konsekwencją