Tylko u nas premiera nowej linii kosmetyków tołpa!

Tylko u nas premiera nowej linii kosmetyków tołpa!

Na rynku ta innowacyjna linia produktów do oczyszczania skóry twarzy pojawi się dopiero 5 maja, ale my już ją zapowiadamy. Robimy to z przyjemnością, bo tołpa authentic to kosmetyki stworzone zgodnie z trendami “less is more” i “clean label”.

Codziennie każda z nas podejmuje różne decyzje. Zawodowe, życiowe, zakupowe. W natłoku informacji, możliwości, marek i produktów coraz częściej czujemy się przytłoczone i zagubione. Naszym wyborom towarzyszą coraz większe emocje, a przecież nie chcemy ulegać niepotrzebnym impulsom. Jak zmniejszyć chaos informacyjny? Wystarczy, że ograniczymy to, spośród czego wybieramy lub zaczniemy sięgać po sprawdzone rozwiązania. Bo czasem mniej znaczy więcej.

Tak w życiu jak i w kosmetykach, warto świadomie wybierać to, co jest naprawdę istotne. Dobre kosmetyki powinny mieć proste składy i zawierać wyłącznie to, co niezbędne. Są skuteczne dzięki mocy naturalnych aktywnych składników. Taka właśnie jest nowa, innowacyjna linia kosmetyków tołpa authentic, zawierających maksymalnie 10 składników, z których żaden nie znalazł się przypadkowo. Efekty pielęgnacji z użyciem tych kosmetyków zostały potwierdzone w badaniach aparaturowych.

tołpa authentic to cztery produkty do kompleksowego oczyszczania skóry twarzy. Dzięki czystym molekułom: niacynamidu w płynie micelarnym, kwasu glikolowego w toniku, kwasu mlekowego w żelu do mycia twarzy i kwasu migdałowego w żelu-peelingu oczyszczają i jednocześnie intensywnie pielęgnują. Jak zapewnia producent, kosmetyki usuwają do 100% najdrobniejszych cząstek zanieczyszczeń i makijaż z zachowaniem naturalnej równowagi mikrobiomu, fizjologicznego pH i bariery hydrolipidowej. Błyskawicznie łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia. Krótko po ich użyciu skóra jest idealnie oczyszczona, odświeżona i pozostaje nawilżona przez dłuższy czas.

Płyn micelarny – 10 składników

 • główny składnik: niacynamid
 • zwiększa nawilżenie skóry o 18% i redukuje podrażnienia po pierwszym użyciu
 • po pierwszym użyciu: 97% skutecznie oczyszcza, 93% odświeża

Tonik – 9 składników

 • główny składnik: kwas glikolowy
 • już w 5 dni poprawia gładkość naskórka o 9% i nawilżenie o 15%
 • po pierwszym użyciu: 84% łagodzi podrażnienia, 86% wygładza
 • delikatnie złuszcza

Żel do mycia twarzy – 10 składników

 • główny składnik: kwas mlekowy
 • skutecznie i delikatnie oczyszcza
 • nawilża i przywraca naturalną równowagę skórze
 • po pierwszym użyciu: 96% skutecznie oczyszcza, 96% nie wysusza skóry

Żel-peeling – 10 składników

 • główny składnik: kwas migdałowy
 • usuwa nawet głębokie zanieczyszczenia
 • zwiększa nawilżenie skóry o 14% i gładkość o 6% po pierwszym użyciu
 • po pierwszym użyciu: 94% skutecznie oczyszcza i łagodnie złuszcza

Kosmetyki z linii tołpa authentic różnią się między sobą aktywnymi składnikami:

 • Niacynamid to nic innego jak witamina B3, znana także pod nazwą witaminy PP, niacynamidu oraz niacyny, posiada szereg właściwości m.in. reguluje wydzielanie sebum, rozjaśnia przebarwienia, łagodzi stany zapalne i przeciwdziała powstawaniu nowych.
 • Kwas glikolowy to kwas złuszczający z grupy AHA, pozyskiwany z soku trzciny cukrowej. Dedykowany jest do każdego rodzaju skóry. Poradzi sobie z rozszerzonymi porami, doskonale nawilży i wygładzi skórę.
 • Kwas mlekowy to dobroczynny składnik również z grupy kwasów AHA. Posiada właściwości złuszczające, nawilżające oraz antybakteryjne, przeciwstarzeniowe i pełni rolę regulatora pH.
 • Kwas migdałowy w naturze występuje w gorzkich migdałach. Świetnie sprawdza się przy skórze problematycznej. Złuszcza zewnętrzne warstwy naskórka, wyrównując tym samym koloryt skóry. Rozjaśnia przebarwienia i blizny. A czym właściwie jest czysta molekuła? to działająca cząsteczka chemiczna. Użycie właśnie takiej czystej cząsteczki sprawia, że dokładnie wiemy jakich efektów działania oczekiwać. Nic nie zaburza ani nie hamuje jej działania.

We wszystkich kosmetykach znajdziemy zawsze ekstrakt z torfu tołpa, który jest multiroślinnym antyoksydantem naturalnie chroniącym i wzmacniającym skórę. tołpa authentic zawierają do 99% składników pochodzenia naturalnego. Tuby i transparentne butelki pochodzą recyklingu i nadają się do recyklingu, nie mają też foliowego celofanu. Etykiety wyprodukowane są z biomateriału otrzymywanego w procesie przetwarzania trzciny cukrowej.

Kosmetyki tołpa authentic będą dostępne od 5 maja w drogeriach Rossmann, SuperPharm, Natura oraz na www.tolpa.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Tym pacjentom pomoc psychologiczna jest potrzebna na każdym etapie choroby

Choroba hematoonkologiczna bardzo często spada na pacjenta i jego rodzinę niespodziewanie. I choć na przestrzeni ostatnich lat postęp medycyny jest ogromny, to na każdym etapie leczenia — od podejrzenia choroby, poprzez pobyt w szpitalu, a także po zakończeniu leczenia, pacjentowi potrzebna jest pomoc psychologiczna.