Kup 4 produkty, a zapłać tylko za 2

Kup 4 produkty, a zapłać tylko za 2

Fot. pixabay.com

W poniedziałek 22 lipca sieć drogerii Rossmann startuje z nową promocją: 2+2 gratis na produkty do opalania oraz środki odstraszające owady.

Dodatkowo, w trosce o zdrowie klientów, wycofane zostały produkty przeciwsłoneczne z filtrem niższym niż 10 SPF. Wycofanie ze sprzedaży produktów z niskimi filtrami to tylko część kampanii Rossmanna. Firma zachęca klientów, aby przyłączyli się do akcji propagującej używanie kremów z wysokimi faktorami. Wystarczy podzielić się na Instagramie wakacyjnym zdjęciem z kremowym słoneczkiem i oznaczyć je hasztagiem #NajbezpieczniejPodSłońcem.

O opalaniu, rodzajach promieniowania, o tym, że słońce dosięga nas nie tylko latem na plaży, ale również w chłodniejsze i pochmurne dni, powiedziano już chyba wszystko. Mimo to wciąż nie mamy nawyku codziennego stosowania filtrów. Tym bardziej że rzeczywistą ochronę dają kremy z faktorem SPF 30 i wyższym, a akcja Rossmanna „Najbezpieczniej pod słońcem” ma o tym przypominać – wyjaśnia motywy decyzji firmy Zofia Kociołek, specjalista ds. PR z Działu Rzecznika Prasowego Rossmanna.

Podczas promocji 2+2 gratis można się wyposażyć nie tylko w odpowiednie preparaty do opalania, ale też produkty odstraszające komary i kleszcze, które cieszą się ostatnio złą sławą ze względu na przenoszone przez nie groźne choroby, m.in. boreliozę.

Akcja 2+2 gratis będzie obowiązywała do 31 lipca. W tych dniach wystarczy wybrać cztery różne produkty objęte promocją. W przypadku zakupów przez stronę lub aplikację, rabat naliczy się w podsumowaniu koszyka.

Promocja jest skierowana wyłącznie do członków Klubu Rossmann i można z niej skorzystać tylko raz. Regulamin akcji wraz z wykazem artykułów objętych rabatem jest dostępny na www.rossmann.pl/regulaminy oraz www.rossmann.pl/klub

Podpowiadamy, że jeśli chodzi o produkty do opalania, warto zwrócić uwagę na cieszące się ostatnio ogromnym zainteresowaniem filtry mineralne, jak chociażby te marki Alterra. Działają one trochę jak lustro, odbijając i rozpraszając promienie słoneczne. Jedną z ich zalet jest to, że są świetnie tolerowane przez dzieci i dorosłych ze szczególnie wrażliwą skórą. Ale uwaga! Filtry mineralne mają gęstszą niż tradycyjne kremy przeciwsłoneczne konsystencję i pozostawiają na skórze charakterystyczną, białą warstwę. Nie wszystkim może to przypaść do gustu.

Produkty dla dorosłych i dzieci z filtrami mineralnymi Alterra są wzbogacone m.in. o migdały BIO i hibiskus BIO, które dodatkowo pielęgnują i długotrwale nawilżają skórę. Zwolenników ekotrendu na pewno ucieszy też fakt, że są to kosmetyki odpowiednie dla wegan.

W przypadku repelentów, czyli środków odstraszających insekty, warto sięgać po produkty działające kompleksowo (na komary i kleszcze) oraz takie, z których może korzystać cała rodzina. A jeśli już złapiemy kleszcza, nie smarujmy go masłem. Warto mieć zawsze przy sobie środek do jego bezpiecznego usuwania kleszczy 2 w 1 (np. marki VACO). W jego skład wchodzi preparat do miejscowego zamrożenia kleszcza oraz pęseta służąca do jego wyciągnięcia. Swędzące miejsca po ugryzieniach komarów dobrze jest posmarować specjalnym, chłodzącym i łagodzącym kremem.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Sanofi uruchamia specjalny program dla pracowników chorych na raka

Pełne wynagrodzenie przez rok, elastyczny czas pracy, wsparcie społeczne i psychologiczne. Koncern farmaceutyczny Sanofi uruchamia specjalny program dla swoich pracowników chorych na raka „Cancer & Work: Acting Together”.