Kosmetyki po opalaniu: olejek SOLVERX SUN SKIN Gold Shimmer

Kosmetyki po opalaniu: olejek SOLVERX SUN SKIN Gold Shimmer

Kąpiele słoneczne sprzyjają przesuszeniu skóry i utracie przez nią jędrności, a suche, zmęczone ekspozycją na słońce, wiatr i słoną wodę ciało trudniej utrzymuje opaleniznę. O czym warto pamiętać, by zachować ją przez wiele tygodni po powrocie z bajecznego urlopu?  

Z pomocą przychodzą nam kosmetyki po opalaniu (np. olejek do twarzy i ciała Sun Skin Gold Shimmer). Jakich składników warto szukać w takich produktach? Na które z nich skóra najlepiej zareaguje?

Jednym z naturalnych składników, na jakie świetnie reaguje ciało po ekspozycji na słońce, jest olej migdałowy, który w połączeniu z bezcennym antyoksydantem — witaminą E, wspaniale odżywia skórę i wzmacnia jej barierę lipidową.

Agnieszka Kowalska, Medical Advisor, ekspert marki SOLVERX®

Lato to czas, kiedy chcemy błyszczeć, a tegoroczne lato upłynie pod znakiem złotego trendu, który eksperci beauty eksperci dostrzegają zarówno w makijażu, jak i w pielęgnacji ciała. Połyskująca delikatnym blaskiem skóra muśnięta promieniami słońca wygląda atrakcyjnie i jest ozdobą samą w sobie. Kosmetolodzy podpowiadają jednak, że moda na styl glow i mieniące się, połyskujące stylizacje może i powinna stać się motywacją do… perfekcyjnej pielęgnacji skóry.

Praktyka pokazuje, że jeśli rytuały pielęgnacyjne, które włączamy do naszego domowego SPA, sprawiają nam przyjemność, uwodząc konsystencją, zapachem lub właśnie pięknymi drobinkami, łatwiej zachowujemy systematyczność i wracamy do aplikacji nawet kilka razy dziennie. To zdecydowanie służy kondycji naszej skóry – szczególnie w okresie letnim, który sprzyja przesuszeniu. Nawilżenie przy użyciu olejów naturalnych jest wtedy na wagę złota. Warto bawić się pożytecznymi trendami.

Agnieszka Kowalska, Medical Advisor, ekspert marki SOLVERX®

SOLVERX SUN SKIN Gold Shimmer — olejek pielęgnacyjny do twarzy i ciała

Marka SOLVERX wprowadziła na rynek SUN SKIN Gold Shimmer (70 zł/100 ml) — bardzo lekki, nietłusty olejek w żelu do twarzy i ciała z drobinkami złotego pyłu, który świetnie podkreśla naturalną opaleniznę skóry, rozświetlając ją słonecznym blaskiem. Zawarty w formule kosmetyku olej ze słodkich migdałów i witamina E wspaniale odżywiają i wzmacniają warstwę lipidową skóry, przyspieszając procesy regeneracji i łagodząc podrażnienia. SUN SKIN Gold Shimmer nawilża i zmiękcza naskórek, pozostawiając skórę miękką, gładką i pełną złocistego blasku. Dzięki lekkiej konsystencji dobrze się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy. Świetnie sprawdzi się w pielęgnacji po kąpieli słonecznej.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Jak odróżnić wiarygodne informacje od fake newsów w sieci

Internet jest głównym źródłem informacji i rozrywki dla młodzieży. Kształtuje je opinie i postawy. Dlatego tak ważne jest, aby młodzi ludzie potrafili odróżnić wiarygodne źródła informacji od fake newsów w sieci.