Kolejne prywatne centrum medyczne otwarto na Śląsku

Kolejne prywatne centrum medyczne otwarto na Śląsku

W biurowcu KTW, w samym centrum Katowic, otwarto kolejne centrum medyczne Grupy LUX MED. Pacjenci są tam przyjmowani już od kilku dni.

Katowicka placówka prywatnej sieci zlokalizowana jest przy Alei Roździeńskiego 1A. Mieści się w niej 13 gabinetów konsultacyjnych oraz 3 gabinety diagnostyczno- zabiegowe. Pacjenci mogą skorzystać z konsultacji wielu specjalistów, m.in. alergologa, chirurga ogólnego, chirurga naczyniowego, endokrynologa, ginekologa, internisty, kardiologa, nefrologa, neurologa, otolaryngologa, okulisty, pediatry, psychiatry, radiologa, reumatologa, specjalisty chorób wewnętrznych oraz urologa.

Województwo śląskie to bardzo ważny obszar na mapie naszych inwestycji. Uruchamiamy nowe centrum medyczne w Katowicach, ponieważ chcemy, by pacjenci, pomimo pandemii, mieli łatwy i bezpieczny dostęp do wysokiej jakości usług. Naszym priorytetem jest utrzymanie ciągłości opieki – stwierdziła Anna Rulkiewicz, prezes Grupy LUX MED.

Placówka LUX MED ma powierzchnię ponad 900 mkw., zlokalizowana jest na I piętrze biurowca KTW. Do dyspozycji pacjentów jest bezpłatny parking w Strefie Kultury tuż obok NOSPR. Centrum Medyczne otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-20:00. Na badania i konsultacje można umawiać się online, przez Portal Pacjenta lub telefonicznie pod numerem: 22 33 22 888. Badania oraz konsultacje wykonywane są zarówno w ramach abonamentu, jak i opłaty za poszczególne usługi.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Poradnik dla pacjentów, którzy byli leczeni z powodu nowotworów jako dzieci

Pod redakcją dr n. med. Aleksandry Napieralskiej z