Katarzyna Bosacka ambasadorką marek OnlyBio i OnlyEco

Katarzyna Bosacka ambasadorką marek OnlyBio i OnlyEco

Fot. Maja Marklowska-Dzierżak

“Nigdy nie dałabym rekomendacji produktom, co do których miałabym jakiekolwiek wątpliwości. Między innymi dlatego zdecydowałam się na współpracę z markami OnlyBio i OnlyEco” – zapewnia dziennikarka Katarzyna Bosacka, która została ambasadorką obu marek.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej przyznała, że zanim podjęła tę decyzję, skonsultowała ją z kilkoma ekspertami. Wszystko po to, by mieć pewność, że swoją twarzą i nazwiskiem będzie firmować produkty bezpieczne dla ich użytkowników, dzieci, zwierząt i środowiska, opracowane na bazie lewanu i surfaktyny – składników rzepaku.

OnlyBio (kosmetyki do higieny i pielęgnacji ciała dla dorosłych i dzieci już od pierwszego dnia życia) i OnlyEco (ekologiczne środki czystości) to marki kosmetyków i środków czystości, które uzyskały certyfikaty ECOCERT (największej i cieszącej się największym zaufaniem organizacji certyfikującej produkty ekologiczne) oraz Vegan (znak Vegan jest gwarancją, że produkt nie był testowany na zwierzętach i nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego lub odzwierzęcego).

Zostały przetestowane dermatologicznie i mogą być stosowane również przez osoby z problemami skórnymi (np. atopowym zapaleniem skóry) oraz po chemioterapii. Nie zawierają SLS, SLES, PEG, PRB, GMO, NTA, EDTA, barwników, silikonów, parafiny, wazeliny, olejów mineralnych, ftalanów, enzymów, fosforanów, siarczanów, formaldehydu, freonu, chloru, boranów, wybielaczy optycznych i chemicznych, syntetycznych kompozycji zapachowych ani żadnych innych składników uważanych za potencjalnie szkodliwe. Co najmniej 99 proc. składników zawartych w OnlyBio i OnlyEco jest pochodzenia naturalnego.

Co ważne, wszystkie opakowania, w których dostępne są kosmetyki i środki czystości obu marek, są biodegradowalne lub nadają się do recyklingu, co oznacza, że nie szkodzą środowisku.

Producentem produktów obu marek jest Laboratorium Naturella, polska firma biotechnologiczna z Bydgoszczy.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Kobiety w IT. Jakie znaczenie ma płeć w miejscu pracy?

"To nie jest zawód dla kobiet", "Może zajmij się czymś łatwiejszym, to zbyt trudne dla ciebie", "Masz za małą wiedzę i umiejętności", "Nie dasz rady, nie nadajesz się". Takie zdania słyszą na początku swojej kariery kobiety w IT. Jakie znaczenie ma płeć w tej branży?