Jimmy Choo Man Blue – zapach aktywnego mężczyzny

Jimmy Choo Man Blue – zapach aktywnego mężczyzny

- Nowości

Skórzany, aromatyczny, drzewny zapach wody toaletowej Man Blue został stworzony dla marki Jimmy Choo przez mistrzynię perfumiarstwa Nathalie Lorson. To może być prezent dla Twojego mężczyzny.

Aromatyczna nuta szałwii równoważy świeżość i wyrafinowaną fakturę. Toniczna transparentność bergamotki jest źródłem świeżego powiewu i kontrastuje z pikantnym ciepłem czarnego pieprzu. Intensywna tekstura skóry ujawnia się w sercu kompozycji i ma ekstremalnie męski charakter, podrasowany miejską elegancją ambry i roślinnymi, drzewnymi nutami cyprysu. Kremowa zmysłowość sandałowca to charakterystyczny i uzależniający akord bazowy, wzmocniony magnetyczną wanilią i wyrafinowanym wetiwerem.

Opakowanie zapachu zdobi skóra krokodyla – ikoniczna faktura Jimmy Choo. Tym razem ma niebieski odcień, dla delikatnego, zmysłowego efektu. Srebrna etykietka odbija światło, kontrastując z matowym tłem i stanowi sygnaturę, której nie sposób się oprzeć.

Nowy zapach męski Jimmy Choo dostępny jest wyłącznie w perfumeriach Sephora. Jego koszt to 265 zł/50 ml i 375 zł/100 ml.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

Stań na własnych nogach z pomocą Rossmanna

“Stań na własnych nogach” – to nowa akcja