Jak uzyskać efekt skóry Śpiącej Królewny?

Jak uzyskać efekt skóry Śpiącej Królewny?

Jest nieinwazyjny, bezpieczny i bardzo skuteczny. Dzięki tabletkowej karboksyterapii wspaniale oczyszcza skórę, dotlenia ją, odświeża i nadaje jej piękny, zdrowy koloryt.

Jak sprawić, by ziemista, zmęczona cera szybko stała się promienna i alabastrowa niczym u Śpiącej Królewny? Pomocny okaże się zabieg YASUMI Gene C, który nie tylko jest bezbolesny, ale wręcz przyjemny, a do tego przynosi natychmiastowe efekty. Nie polega na dostarczaniu skórze dwutlenku węgla przez ostrzykiwanie, jak tradycyjna karboksyterapia, lecz na dostarczaniu tego związku w tabletce.

Pełen zabieg YASUMI Gene C składa się z czterech etapów.

ETAP I

Demakijaż za pomocą odpowiedniej substancji myjącej oraz specjalistycznej głowicy z silikonową nakładką masującą.

– Już na tym etapie pobudzamy mikrokrążenie, redukujemy obrzęki limfatyczne i dotleniamy skórę – mówi Michalina Dyczkowska, Creative Manager YASUMI Polska.

ETAP II

Sedno Gene C, czyli tabletkowa karboksyterapia.

– Podczas zabiegu jednorazowa tabletka połączona ze specjalistycznym żelem wytwarza na powierzchni skóry mikropęcherzyki zawierające CO2, czyli dwutlenek węgla. Dzięki wibrującej głowicy, dwutlenek węgla penetruje skórę w głębszych warstwach. Zmniejsza powinowactwo hemoglobiny do tlenu, a tym samym stymuluje masowe uwalnianie tlenu w tkankach – mówi Michalina Dyczkowska.

Dotleniona skóra wygląda na dużo młodszą. Staje się jędrna, promienna i zyskuje zdrowy koloryt jak po głębokim, regenerującym śnie lub wspaniałych wakacjach.

Etap III

Sonoforeza, czyli wprowadzanie składników aktywnych w głąb skóry za pomocą ultradźwięków, dzięki czemu skóra odzyskuje optymalny poziom nawilżenia i odżywienia.

Etap IV

Zabieg Gene C kończy się aplikacją YASUMI Glass Skin Glowing Serum z wysoką zawartością naturalnej witaminy C, która działa antyoksydacyjnie, wyrównuje koloryt cery, rozświetla, stymuluje syntezę kolagenu, poprawia jędrność i elastyczność. Spowalnia procesy starzenia się skóry, wywołane czynnikami zewnętrznymi, np. promieniowaniem UV czy dymem papierosowym.

Cena zabiegu na twarz – 250 zł, cena zabiegu na twarz, szyję i dekolt – 350 zł.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Żel z sokiem z aloesu — wielofunkcyjny kosmetyk nie tylko na lato

Intensywnie nawilża, odżywia, koi, regeneruje i chroni przed fotostarzeniem. Można go stosować na włosy, twarz i ciało. Tak wszechstronne działanie zawdzięcza składowi, w którym 90 proc. stanowi sok z aloesu.