Hipoalergiczne mydło do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii

Hipoalergiczne mydło do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii

Hipoalergiczne tradycyjne szare mydło z olejem wiesiołka to nowość marki Barwa opracowana z myślą o pielęgnacji skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.

HIPOALERGICZNE TRADYCYJNE POLSKIE SZARE MYDŁO Z OLEJEM Z WIESIOŁKA (12,99 zł/500 ml) dołącza do całej gamy produktów z linii Barwa Hipoalergiczna — serii kosmetyków do pielęgnacji całego ciała, która charakteryzuje się ultradelikatnymi formułami stworzonymi w trosce o komfort skóry wrażliwej i z atopowym zapaleniem skóry (AZS). Eksperci w laboratorium Barwy opracowali recepturę zainspirowaną delikatnością polnych kwiatów, a także najnowszą wiedzą o skórze skłonnej do podrażnień. Dzięki temu powstał produkt, który zawiera aż 97 proc. składników łagodzących pochodzenia naturalnego.

Nowość marki Barwa świetnie sprawdzi się do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, podrażnionej i skłonnej do alergii. Produkt został przetestowany dermatologicznie. Dzięki drogocennemu olejowi z wiesiołka, który silnie nawilża, zmniejsza utratę wilgoci, wzmacnia bariery ochronne skóry, reguluje wydzielanie sebum, łagodzi podrażnienia, wspiera leczenie AZS, zapobiega trądzikowi i przyspiesza gojenie się ran, stanowi idealne wsparcie dla mikrobiomu skóry i może stać się sprzymierzeńcem w codziennej pielęgnacji ciała.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Otyłość to choroba, którą trzeba leczyć (ROZMOWA)

Otyłość to choroba. Jej przyczyną nie jest brak ruchu i objadanie się. To nieuprawnione, dyskryminujące i stygmatyzujące opinie — tłumaczy dr hab. Mariusz Wyleżoł, kierownik Warszawskiego Centrum Kompleksowego Leczenia Otyłości i Chirurgii Bariatrycznej.