Dr Agnieszka Jagiełło-Gruszfeld wyróżniona tytułem ShEO Awards 2021

Dr Agnieszka Jagiełło-Gruszfeld wyróżniona tytułem ShEO Awards 2021

Dr n. med. Agnieszka Jagiełło-Gruszfeld (na zdj. od lewej), kierownik Oddziału Zachowawczego w Klinice Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Narodowego Instytutu Onkologii w Warszawie, została tegoroczną laureatką nagrody ShEO Awards w kategorii Autorytet Medyczny.

ShEO Awards to połączenie dwóch słów: CEO – chief executive officer, czyli dyrektor generalny oraz She – ona. Nagroda jest przyznawana przez redakcję tygodnika „Wprost” kobietom ze świata sportu, polityki, biznesu i medycyny, które nie boją się realizować swoich marzeń i ambicji, często pomimo przeciwności, które spotykają na swojej drodze. Dzięki ciężkiej pracy i wierze we własne umiejętności wniosły ogromną wartość do życia publicznego, są inspiracją i wsparciem dla wielu innych kobiet.

O dr Agnieszce Jagiełło-Gruszfeld, laureatce ShEO Awards 2021 w kategorii Autorytet Medyczny, pacjentki mówią, że zawsze dodaje wiary i nadziei. Jest ich ulubionym onkologiem klinicznym. Od wielu lat angażuje się w projekty edukacyjne dla kobiet, m.in. jako konsultant merytoryczny kampanii „Wylecz raka piersi HER2+”.

– Jestem lekarzem i głównie zajmuję się leczeniem kobiet chorych na raka piersi. Poza tym żyję światłem odbitym. Na co dzień pomagam swoim pacjentkom przetrwać trudne chwile i robię wszystko, żeby ich losy potoczyły się najlepiej jak można w danej sytuacji. Jestem bardzo wdzięczna za to wyróżnienie i postaram się nadal pomagać swoim pacjentom – powiedziała dr Agnieszka Jagiełło-Gruszfeld, odbierając nagrodę. Jak sama podkreśliła, znalazła się w gronie wyjątkowych kobiet.

W tym roku w gronie laureatek nagrody ShEO Awards znalazły się również: Natalia Partyka (Gwiazda Sportu), Izabela Sopalska-Rybak (Przełamywanie Barier), Maryla Rodowicz (Ikona Kultury), red. Katarzyna Kolenda-Zaleska (Gwiazda Mediów), Małgorzata Rozenek-Majdan (Przełamywanie Stereotypów), Beata Drzazga (Liderka Biznesu), Daria Prochenka (Liderka Biznesu), Anna Lewandowska (Liderka Biznesu), Magda Mołek (Gwiazda Nowych Mediów) i Ewa Farna (Nowe Spojrzenie). Nagrody były wręczone po raz drugi.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Jak odróżnić wiarygodne informacje od fake newsów w sieci

Internet jest głównym źródłem informacji i rozrywki dla młodzieży. Kształtuje je opinie i postawy. Dlatego tak ważne jest, aby młodzi ludzie potrafili odróżnić wiarygodne źródła informacji od fake newsów w sieci.