Dove Nourishing Secrets nawilży i wygładzi suche dłonie

Dove Nourishing Secrets nawilży i wygładzi suche dłonie

- Nowości
Fot. Maja Marklowska-Dzierżak

Każdego dnia wystawiasz je na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych – promieniowanie ultrafioletowe, skoki temperatur, kąpiele w chlorowanej lub morskiej wodzie, kontakt z detergentami. Skóra rąk staje się przez nie sucha, spękana i podatna na podrażnienia. Rozwiązaniem tego problemu jest intensywna pielęgnacja.

Z myślą o nas, kobietach, powstała najnowsza linia kosmetyków Dove Nourishing Secrets, która czerpie z dobrodziejstw natury i wiedzy kobiet z najdalszych zakątków świata. Bez względu bowiem na szerokość geograficzną, kobiety uwielbiają czuć się piękne i zadbane. A codzienna pielęgnacja to zabieg niezbędny, by zachować zdrowy wygląd skóry dłoni.

Czego potrzebują dłonie? Przede wszystkim solidnej porcji nawilżenia i odżywienia. Jeśli jeszcze dodamy do tego zniewalający zapach i kremową konsystencję kremu, dzięki czemu nie tylko zadba o skórę, ale i rozpieści zmysły, otrzymamy idealny krem do rąk.

W ramach nowej linii Dove Nourishing Secrets dostępne są dwa kremy przeznaczone do pielęgnacji suchej skóry dłoni:

  • Dove Invigorating Ritual z olejkiem z awokado;
  • Dove Restoring Ritual z dodatkiem oleju kokosowego i mleka migdałowego.

Oba zawierają również glicerynę – składnik o intensywnym działaniu nawilżającym. Szybko się wchłaniają, pozostawiają skórę miękką i gładką i zostały przebadane dermatologicznie. Rekomendowana przez producenta cena każdego z nich to 9,99 zł za 75 ml.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

Jak dać odpocząć oczom w czasie pandemii

Dla oczu praca w trybie home office stanowi